Szczecin. Ciało mężczyzny w wózku inwalidzkim! Leżał na ulicy przez kilka godzin...

i

Autor: stevepb/cc0/Pixabay.com Ciało mężczyzny w wózku inwalidzkim w Szczecinie. Denat leżał w nim rogu ulic: Jarzębinowej i Batalionów Chłopskich przez co najmniej kilka godzin, nim wezwano pomoc, zdj. ilustracyjne

Szczecin. Ciało mężczyzny w wózku inwalidzkim! Leżał na ulicy przez kilka godzin...

2021-05-10 19:15

Ciało mężczyzny w wózku inwalidzkim w Szczecinie. Denat leżał w nim rogu ulic: Jarzębinowej i Batalionów Chłopskich przez co najmniej kilka godzin, nim wezwano pomoc, ale było już za późno. Pogotowie otrzymało wiadomość o tragicznym odkryciu dziś ok. godz. 9 rano. Sprawa śmierci mężczyzny znalezionego w wózku inwalidzkim w Szczecinie trafiła do tamtejszej policji i prokuratury.

Szczecin. Ciało mężczyzny w wózku inwalidzkim! Leżał na ulicy przez kilka godzin...

Jak informuje RMF FM, ciało mężczyzny w wózku inwalidzkim znaleziono dziś rano w Szczecinie. Bezdomny w średnim wieku leżał w nim na rogu ulic: Jarzębinowej i Batalionów Chłopskich przez co najmniej kilka godzin - dopiero wtedy, tj ok. godz. 9, ktoś wezwał na miejsce karetkę pogotowia. Lekarzowi nie udało się określić przyczyny zgonu, dlatego odbędzie się sekcja zwłok mieszkańca Szczecina. Sprawą śmierci mężczyzny znalezionego w wózku inwalidzkim zajęły się tamtejsza policja i prokuratura.

Czytaj też: Szczecin: Chcieli napić się piwa pod chmurką, zrobili więc coś NIEOCZEKIWANEGO! [ZDJĘCIA]

Czytaj też: Wyjątkowy SZCZĘŚCIARZ ze Szczecina. Zamienił półtora złotego na FORTUNĘ!

Czytaj też: Szczecin. Noga z gazu! Strefa "tempo 30" w kolejnej części Śródmieścia

Uszkodzone drzewo przy ul. Krzywoustego w Szczecinie

4-letnia Iza zginęła pod kołami ładowarki