Pieniądze, banknoty

i

Autor: Grzegorz Kluczyński Polski Ład: Klasa średnia też dostanie ulgę. Ile musisz zarabiać?

Wyjątkowy SZCZĘŚCIARZ ze Szczecina. Zamienił półtora złotego na FORTUNĘ!

2021-05-10 12:53

1,50 zł - dokładnie tyle wystarczyło mieszkańcowi Szczecina, by dosłownie w jednej chwili stać się posiadaczem ogromnej sumy pieniędzy. Na jego konto wpłynie sześciocyfrowy przelew. Jak tego dokonał? Wystarczyła dobra intuicja i odrobina szczęścia.

Wszystko w myśl zasady "aby wygrać, trzeba grać". Szczęśliwy kupon został wykupiony w kolekturze przy ul. Emilii Plater w Szczecinie. Gracz postawił na właściwe liczby w sobotnim losowaniu Mini Lotto i dzięki temu wygrał 127 822 zł. Dzięki tej ogromnej wygranej będzie mógł nie tylko wybrać się na duże zakupy, ale także sprawić sobie sporą dawkę luksusu.

Czytaj też: Tutaj ludzkie mięso przerabiano na... BIGOS! Kamienica legendarnego "rzeźnika z Niebuszewa" już tak nie wygląda [ZDJĘCIA, WIDEO]

Jak grać w Mini Lotto?

Zagrać można w tradycyjny sposób, w punkcie Lotto, ale także na stronie internetowej www.lotto.pl lub w aplikacji mobilnej. Jeden zakład kosztuje tylko 1,50. Następnie należy wybrać 5 z 42 liczb i oczekiwać losowania. Główna wygrana wynosi 400 tysięcy, jednak w sobotnim losowaniu trafiły się aż 3 szczęśliwe kupony, w tym jeden należący do mieszkańca Szczecina, który otrzymał 1/3 głównej wygranej.

Sonda
Czy kiedykolwiek wygrałeś coś w Lotto?
Dom legendarnego "rzeźnika z Niebuszewa" zmienił się nie do poznania
Nasi Partnerzy polecają