Floating Arena

i

Autor: Grzegorz Kluczyński Floating Arena

Szczecin: Chciałeś sobie popływać? ZAPOMNIJ! Pływalnie nadal zamknięte

2021-02-12 8:49

Według zapowiedzi rządu sprzed tygodnia, od 12 lutego, w ramach luzowania obostrzeń, miały zostać otwarte m.in. baseny. Okazuje się, że miłośnicy pływania będą musieli obejść się smakiem. Miejskie pływalnie pozostaną zamknięte. Wszystko z powodu prawnego bałaganu. Do tej pory nie opublikowano bowiem oficjalnych wytycznych w tej sprawie.

"Pracownicy Miejskiego Ośrodka Sportu, Rekreacji i Rehabilitacji są w gotowości, a Floating Arena, jak i basen 25 metrowy są przygotowywane do otwarcia na podstawie zapowiedzi przedstawicieli rządu z konferencji prasowej, która odbyła się 5 lutego br. Jednak do tej pory władze państwowe nie opublikowały stosownych rozporządzeń, które w świetle epidemii pozwoliłyby na legalne udostępnienie kompleksów sportowych użytkownikom. Nie wiadomo na jakich zasadach, w jakim zakresie i z jakimi ograniczeniami miałyby działać baseny"

- informuje MOSRiR w Szczecinie.

Zobacz też: Znoszenie obostrzeń związanych z COVID-19. Które kina w Szczecinie się otworzą 12 lutego?

Oznacza to, że wszyscy, którzy spodziewali się, że w piątek, po kilku miesiącach oczekiwania, będą mogli w końcu wybrać się na basen, muszą obejść się smakiem. Kiedy będzie to możliwe? Tak naprawdę nie wiadomo. Jak informują urzędnicy, otwarcie obiektów pływackich jest w pełni uzależnione od zrealizowania niezbędnych kwestii formalno-prawnych przez rząd.

Zobacz też: Tego nikt się nie spodziewał! Sensacyjne ODKRYCIE pod Zamkiem Książąt Pomorskich w Szczecinie

Sonda
Jak oceniasz zniesienie części obostrzeń od 12 lutego?
Zima w Szczecinie. "Ale urwał!", czyli najsłynniejsza górka w Polsce zasypana śniegiem
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany