Strzelanina przy ul. Witosa w Świnoujściu

i

Autor: Domin Mężczyzna został postrzelony przed blokiem mieszkalnym przy ul. Witosa

Świnoujście: Strzelanina na Witosa. Obława policji [NOWE FAKTY, ZDJĘCIA]

Świnoujscy policjanci do późnych godzin wieczornych we wtorek kontrolowali wyjazd z miasta. Wszystko w związku ze strzelaniną, do której doszło przed godziną 16:00 na ulicy Witosa. W biały dzień, do mężczyzny oddano trzy strzały. Wszystko wydarzyło się na oczach dzieci, przebywających na szkolnym boisku.

Przypomnijmy, do scen jak z filmu sensacyjnego, doszło przed godziną 16:00 przed blokiem mieszkalnym przy ul. Witosa. Nieznani sprawcy oddali w stronę mężczyzny trzy strzały. Wszystko odbyło się w biały dzień, w okolicy dwóch szkół podstawowych. Podczas strzelaniny, na jednym z boisk szkolnych przebywały dzieci. Nie dość, że były świadkami dramatycznych scen, to jeszcze zostały narażone na śmiertelne niebezpieczeństwo.

Postrzelony mężczyzna przeżył. Trafił do szpitala w Świnoujściu, gdzie zajęli się nim lekarze. W godzinach wieczornych ranny został przetransportowany przez Lotnicze Pogotowie Ratunkowe do innego szpitala. Śmigłowiec odleciał przed godziną 21:00.

Policjanci do późnych godzin wieczornych przeczesywali miasto w poszukiwaniu sprawcy lub sprawców. Dokładnie były sprawdzane wszystkie samochody wjeżdżające na obie przeprawy promowe - zarówno na Bieliki w centrum, jak i Karsibory.

Czytaj też: Banksy tu był? Tajemnicze dzieło ozdobiło ścianę w centrum Szczecina [ZDJĘCIA, WIDEO]

Sonda
Czy masz zaufanie do polskiej policji?
Banksy tu był? Tajemnicze dzieło w centrum Szczecina