Świnoujście. Mężczyzna z raną postrzałową! Czy na Witosa doszło do strzelaniny?

i

Autor: 5191107/cc0/Pixabay.com Do szpitala w Świnoujściu trafił mężczyzna z raną postrzałową. Według nieoficjalnych informacji na ul. Witosa doszło do strzelaniny (zdj. ilustracyjne)

Świnoujście. Mężczyzna z raną postrzałową! Czy na Witosa doszło do strzelaniny?

2021-09-07 19:18

Do szpitala w Świnoujściu trafił mężczyzna z raną postrzałową. Informację potwierdziła już tamtejsza policja, która nie zdradza jednak szczegółów zdarzenia, bo w tej sprawie nadal trwają czynności. Według informacji iswinoujscie.pl w kierunku ok. 42-letniego poszkodowanego oddano trzy strzały, do czego miało dojść na ul. Witosa w centrum Świnoujścia.

Świnoujście. Mężczyzna z raną postrzałową! Czy na Witosa doszło do strzelaniny?

Mężczyzna z raną postrzałową trafił do szpitala w Świnoujściu - informuje tamtejsza policja. Do zdarzenia, w wyniku którego został ranny, doszło we wtorek w godzinach późnopopołudniowych, ale mundurowi nie zdradzają żadnych szczegółów sprawy, bo nadal trwają czynności służb. Jak informuje portal iswinoujscie.pl, w kierunku mężczyzny oddano w sumie trzy strzały, z których jeden trafił go w pośladek, a jeden w rękę. Do strzelaniny miało dojść przed jednym z bloków przy ul. Witosa w Świnoujściu, tj. w centrum miasta. Poszkodowany - w wieku ok. 42 lat - miał leżeć przed jedną z klatek schodowych z bloku, skąd trafił do karetki pogotowia, choć na miejsce zdarzenia przyleciał także śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Czytaj też: Szczecin: Tramwaj zderzył się z ciężarówką. Utrudnienia na Energetyków [ZDJĘCIA]

Czytaj też: Banksy tu był? Tajemnicze dzieło ozdobiło ścianę w centrum Szczecina [ZDJĘCIA, WIDEO]

Wypadek w Annopolu. W wyniku zderzenia samochodu z latarnią, dwie osoby wypadły z pojazdu
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany