Jarmark Bożonarodzeniowy na Zamku Książąt Pomorskich w Szczecinie

i

Autor: Grzegorz Kluczyński Jarmark Bożonarodzeniowy na Zamku Książąt Pomorskich w Szczecinie

Świąteczne przysmaki, Mikołaj i renifery. Jarmarkowy weekend na Zamku Książąt Pomorskich [ZDJĘCIA, WIDEO]

2021-12-12 15:05

Nie tylko na placach w centrum miasta, ale także na Zamku Książąt Pomorskich można poczuć świąteczną atmosferę. W weekend 10-12 grudnia na zamkowych dziedzińcach odbywa się jarmark bożonarodzeniowy, podczas którego można nie tylko zrobić świąteczne zakupy, ale także miło spędzić czas w rodzinnym gronie.

Jarmark powrócił na Zamek Książąt Pomorskich po dwuletniej przerwie spowodowanej najpierw remontem, a później pandemią. Podczas trwającego trzy dni wydarzenia, szczecinianie mogą zaopatrzyć się w świąteczne przysmaki, oryginalne ozdoby, np. bombki na choinkę w kształcie puszki paprykarza szczecińskiego oraz prezenty pod choinkę.

Czytaj też: Teraz każdy może zostać "Szefem Wszystkich Szefów"! Krzysztof Jarzyna ze Szczecina ma już swój pomnik [ZDJĘCIA, WIDEO]

Na scenie na dużym dziedzińcu odbywają się występy artystyczne i animacje. Są też karuzele dla najmłodszych, a także zagroda św. Mikołaja, gdzie można spotkać prawdziwe renifery!

Zamkowy dziedziniec, zarówno podczas jarmarku jak i w całym okresie przedświątecznym prezentuje się wyjątkowo pięknie po zmierzchu, gdy zostaną włączone iluminacje.

Czytaj też: Nie każdy może pojechać na jarmark w Berlinie. Pandemia wymusiła liczne restrykcje [ZDJĘCIA, WIDEO]

Sonda
Lubisz odwiedzać jarmarki bożonarodzeniowe?
Jarmark Bożonarodzeniowy na Zamku Książąt Pomorskich w Szczecinie
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany