Super Express zaprasza do odbioru zdrapek – czeka kasa nawet 10.000 złotych!

i

Autor: mat. prasowe Super Express zaprasza do odbioru zdrapek – czeka kasa nawet 10.000 złotych!

Super Express zaprasza do odbioru zdrapek – czeka kasa: nawet 10.000 złotych!

2021-06-15 15:51

Wszyscy doskonale znamy i pamiętamy loteryjne zdrapki, które zawsze budziły emocje! Zdrapując warstwę szarej farby – czy to palcem czy monetą – nie mogliśmy się doczekać sprawdzenia, czy mamy wygraną. Zdrapki pamiętają też i nasi Czytelnicy, bo nie jeden raz zapraszaliśmy ich do takiej zabawy.

Jak to wygląda teraz? Świat się zmienia, więc i zdrapki się zmieniają. Nasi Czytelnicy mają od poniedziałku 17 maja możliwość zdrapywania zdrapek w Internecie! Na stronie Multiloterii dostępne są zdrapki, pod którymi można odkryć gotówkę do wygrania! Kwoty przyprawiają o zawrót głowy – pod niektórymi zdrapkami można odkryć nawet 10 000 złotych, a całkowita pula nagród w Multiloterii to aż 700 000 złotych!

Przez ostatni rok wiele się pozmieniało, ale jedno jest pewne. Dodatkowy zastrzyk gotówki przyda się każdemu! Dlatego już teraz zapraszamy Was do zdrapania kwot pod adresem strony internetowej www.zdrap.se.pl!

Rozwiąż QUIZ: Czy potrafisz rozróżniać KOLORY? Z wynikiem 10/15 jesteś prawdziwym MISTRZEM!

Zabawa jest dziecinnie prosta! Wystarczy:

  1. Wejść na stronę www.zdrap.se.pl
  2. Zdrapać szarą warstwę na polu zdrapki
  3. Uzupełnić numer telefonu i e-mail
  4. Zarejestrować los dokonując płatności za 3 złote 69 groszy!
  5. Być pod telefonem, bo w poniedziałki dzwonimy do szczęśliwców

Jeden z laureatów, Pan Jakub, wprost nie mógł uwierzyć, że pieniądze trafiły do niego! Przyznał, że nagrodę wygrał po raz pierwszy w życiu. Nie chciał zdradzić redakcji, na co przeznaczy gotówkę, ale miejmy nadzieję, że na same przyjemności!

Loterię organizuje zaufana firma Euroloterie, która jest liderem i ekspertem na rynku polskich loterii.Zdrapki znajdują się pod tym adresem – zapraszamy i życzymy wysokich wygranych!

Rozwiąż QUIZ: "Królowe życia" biją rekordy popularności! Co wiesz o bohaterach hitu telewizji?

Szczecińskie fontanny bardzo nieśmiało budzą się ze snu