Nożownik

i

Autor: SE.pl Kalisz: Z zimną krwią ZABIŁA konkubenta swojej matki? Mycie noża w zlewie i szantaż w tle [NOWE FAKTY]

Stargard: Mąż szykował się do snu. Żona chwyciła za nóż. Rozpętał się HORROR!

2020-10-06 7:52

Oglądali wspólnie telewizję. W pewnym momencie mężczyzna powiedział żonie, że kładzie się spać. Kobieta poszła do kuchni i wzięła nóż. Potem rozpętał się prawdziwy horror. Kobieta zadawała mężowi ciosy dosłownie na oślep. Jak do tego doszło?

Do dramatycznych scen doszło w grudniu 2018 roku w jednej z miejscowości pod Stargardem. Wieczorem małżeństwo wspólnie oglądało telewizję. Gdy mężczyzna powiedział, że kładzie się spać, kobieta wyszła do kuchni. Nagle poczuł uderzenie w okolice twarzy i zobaczył jak żona, trzymając nóż w prawej ręce zadaje mu cios w głowę, a następnie dwa razy w brzuch. Zaatakowany mąż zdołał wstać z fotela i zaczął prosić żonę o darowanie mu życia. Ostatecznie mężczyźnie udało się uciec do mieszkającej w pobliżu rodziny, skąd wezwał pogotowie ratunkowe.

- Zadane nożem kuchennym ciosy spowodowały u pokrzywdzonego rozległą ranę ciętą twarzy w okolicy skroniowo–policzkowej i dwie rany kłute brzucha z wielomiejscowym uszkodzeniem jelita cienkiego, które naruszyły funkcje narządów jego ciała na okres powyżej 7 dni i naraziły na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia - informuje Alicja Macugowska–Kyszka z Prokuratury Okręgowej w Szczecinie.

Agresywna kobieta została zatrzymana i trafiła do aresztu. Nie przyznała się do zarzucanego jej czynu i złożyła wyjaśnienia. W przeszłości nie była karana.

Za usiłowanie zabójstwa grozi jej kara pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 8, kara 25 lat pozbawienia wolności albo kara dożywotniego więzienia.

Sonda
Czy w Polsce powinna obowiązywać KARA ŚMIERCI?
Kradzież w zakonie sióstr elżbietanek