Stargard: AquaStar nabiera kształtów. Zbliża się otwarcie nowoczesnej pływalni

2021-03-16 10:03

Jedna z największych inwestycji sportowo-rekreacyjnych ostatnich lat w Stargardzie nabiera ostatecznych kształtów. Jeszcze w tym roku mieszkańcy będą mogli korzystać z nowoczesnego obiektu, który powstał w miejscu wysłużonego basenu. AquaStar - bo taką nazwę będzie nosiła pływalnia, będzie oferować nie tylko atrakcje sportowe, ale także dobrą zabawę i relaks.

Mimo mrozów i opadów śniegu, które w ostatnich tygodniach nieco spowolniły wszelkie inwestycje, na placu budowy przy ul. Szczecińskiej dzieje się naprawdę sporo. Zabytkowy budynek odzyskuje swój dawny blask, trwają również intensywne prace we wnętrzach.

"Ubiegły miesiąc to dalszy ciąg robót budowlanych, sanitarnych i elektrycznych. W basenach prowadzono prace glazurnicze, a w biurach i strefie SPA malowano sufity. Zamontowano również lampy, oświetlenie awaryjne oraz głośniki. Obiekt będzie też monitorowany. Na zewnątrz wykonano m.in. prace betoniarskie i związane z elewacją"

- informuje urząd miasta.

Zobacz też: Szczecin: To nie była pasta z groszkiem! Kierowca BMW w poważnych opałach

Atrakcje dostępne w zmodernizowanej pływalni będą dostosowane do różnego wieku i stopnia sprawności użytkowników. Poza basenem sportowym, w AquaStar dostępne będą również baseny rekreacyjne, zjeżdżalnie, saunarium, a także kompleksowo wyposażona siłownia i sale fitness. Inwestycja ma być gotowa jeszcze w tym roku.

Zobacz też: SZCZĘŚCIARZ z Ustowa "ustawił się" na kolejne 20 lat! Co miesiąc będzie dostawał DUŻY PRZELEW na konto!

Sonda
Czy chodzisz regularnie na basen?
Zboczeniec na basenie Warszawianki. Nagrywał nagie kobiety w przymierzalni
Nasi Partnerzy polecają