Szczecin: To nie była pasta z groszkiem! Kierowca BMW w poważnych opałach

2021-03-16 9:26

Nie dość, że kierował samochodem pod wpływem narkotyków, to jeszcze miał przy sobie marihuanę. Dla niepoznaki przechowywał ją w słoiczku po paście warzywnej z groszkiem i koperkiem. Kierowcę BMW, którego zatrzymała szczecińska drogówka, czekają teraz poważne problemy. Mężczyzna wkrótce stanie przed wymiarem sprawiedliwości.

Do zatrzymania doszło w miniony weekend na jednej z ulic Szczecina. Policjanci zauważyli samochód osobowy marki BMW, którego kierujący zachowywał się w sposób budzący wątpliwości mundurowych. Podczas interwencji kierowcę poddano badaniu na urządzeniu do wstępnego badania na zawartość narkotyków w organizmie. Wynik okazał się pozytywny.

To jednak nie było jedyne przewinienie, które mężczyzna miał na sumieniu. Funkcjonariusze zabezpieczyli przy nim susz koloru brunatno-zielonego, który znajdował się w słoiczku po paście warzywnej. Substancję poddano badaniom, test potwierdził, że ujawniony susz to marihuana.

Zobacz też: Szczecin: Taksówkarz "zapomniał", kiedy się urodził. Co miał na sumieniu?

Wkrótce za swoje czyny mężczyzna odpowie przed sądem. W świetle ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii za posiadanie środków odurzających grozi do 3 lat pozbawienia wolności. Z kolei kto, znajdując się w stanie nietrzeźwości lub pod wpływem środka odurzającego, prowadzi pojazd mechaniczny w ruchu lądowym, wodnym lub powietrznym, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat dwóch.

Zobacz też: SZCZĘŚCIARZ z Ustowa "ustawił się" na kolejne 20 lat! Co miesiąc będzie dostawał DUŻY PRZELEW na konto!

Sonda
Zdarzyło ci się prowadzić "pod wpływem"?
Gigantyczny szrot pod Wołominem
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany