Pieniądze

i

Autor: Grzegorz Kluczyński

SZCZĘŚCIARZ z Ustowa "ustawił się" na kolejne 20 lat! Co miesiąc będzie dostawał DUŻY PRZELEW na konto!

2021-03-15 12:17

O ogromnym szczęściu może mówić mieszkaniec Ustowa pod Szczecinem, który przez najbliższe 20 lat będzie co miesiąc dostawał na konto niemały przelew. To pierwsza taka wygrana w tej miejscowości, która padła w miniony piątek, dzięki metodzie "chybił-trafił".

Wygrana padła w jednej z gier liczbowych Totalizatora Sportowego - Ekstra Pensji. Szczęśliwy gracz będzie otrzymywał 5000 zł co miesiąc przez najbliższe 20 lat. Zakład został zawarty metodą "chybił-trafił" w kolekturze mieszczącej się pod adresem Ustowo 45. Liczby wylosowane 12 marca w Ekstra Pensji, które przyniosły szczęście mieszkańcowi tej niewielkiej miejscowości to: 1, 3, 18, 21, 32 oraz 4.

Zobacz też: LOTTO ma już 64 lata! Sprawdź NAJWIĘKSZE wygrane w historii! To ASTRONOMICZNE sumy!

Jak grać w Ekstra Pensję?

  • Wytypuj swoje liczby z zakresu od 1 do 35 liczb i 1 z 4 liczb
  • Graj na chybił trafił lub po prostu wpisz swoje szczęśliwe liczby. Na kuponie może się znaleźć maksymalnie 10 zakładów. Jeden zakład kosztuje 5 zł.
  • Za dodatkową złotówkę liczby z zakładu Ekstra Pensji wezmą udział w dodatkowym losowaniu, w którym można wygrać 100 000 zł wypłacane od razu!
  • W Ekstra Pensji grasz o 5000 zł wypłacane co miesiąc przez 20 lat, a w Ekstra Premii o 100 000 zł. Stawkę można zwiększyć nawet dziesięciokrotnie.
Sonda
Czy wygrałeś kiedyś na loterii?
Pierwsze krokusy na Jasnych Błoniach w Szczecinie. Wkrótce będą ich tysiące!