QUIZ. Tylko prawdziwi fani, będą wstanie odpowiedzieć na te pytania

i

Autor: Baranowski Michał/AKPA

Sprawdź swoją wiedzę!

QUIZ. Tylko prawdziwi fani zespołu BAJM, będą w stanie odpowiedzieć na te pytania

Zespół BAJM króluje na polskie scenie muzycznej od 1978 roku. Wraz z charyzmatyczną wokalistką Beatą Kozidrak od lat 70. ubiegłego wieku nie schodzą z afisza, a ich piosenki wciąż rozbrzmiewają w rozgłośniach radiowych. Przygotowaliśmy dla Was QUIZ, w którym będziecie mogli sprawdzić swoją wiedzę na temat piosenek zespołu BAJM. Do dzieła!

Beata Kozidrak przyznaje, że od zawsze śpiewa tylko o tym, co jej prawdziwie w duszy gra i trzeba przyznać, że robi to znakomicie. Kto bowiem nie zna słów piosenek zespołu BAJM, które od końca lat 70. ubiegłego wieku bawią publiczność. Pytanie, jak dobrze znacie słowa piosenek tego zespołu?! Zapraszamy do zabawy!

QUIZ. Tylko prawdziwi fani zespołu BAJM, będą w stanie odpowiedzieć na te pytania

Pytanie 1 z 10
To był protest song, w którym "Józek" w rzeczywistości był Wojciechem Jaruzelskim. Które słowa tej piosenki są prawdziwe

Quiz to rodzaj zabawy, rozrywki intelektualnej polegającej na przedstawieniu zagadnienia w formie zapytania w ten sposób, by na podstawie dostarczonych wraz z zapytaniem informacji oraz wiedzy ogólnej można było wydedukować prawidłową odpowiedź. Pytanie powinno być sformułowane w ten sposób, by odpowiedź nie była całkiem oczywista, zabawa polega de facto na dyskusji zgadujących nad różnymi możliwościami i wykluczaniu tych, które nie spełniają warunków zadanych w pytaniu.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany