Sprawdź swoją wiedzę

QUIZ. Czy rozumiesz, co mówi do ciebie twój pies? Przy 8 pytaniu nie daj się zwieść pozorom!

Mówi się, że pies to najlepszy przyjaciel człowieka. Opiekunowie psów żyją dłużej. Potrafią wykryć choroby nowotworowe u ludzi, a te specjalnie szkolone wykrywają epizody hipoglikemii u cukrzyków z niewiarygodną dokładnością. Są przewodnikami dla osób niewidomych, i choć nie potrafią mówić ich psi języka ciała, może nam wiele powiedzieć. Potrafisz rozpoznać co mówi do ciebie twój pies?

Ciała naszych psich przyjaciół szybko reagują na zmiany i cały czas do nas "mówią". Mówią także do innych spów i wszystkiego, co znajduje się wokoło. Wbrew pozorom nie tak łatwo rozpoznać, co akurat chce nam powiedzieć nasz czworonożny przyjaciel. To wymaga wnikliwej obserwacji. Trzeba być czujnym na subtelne zmiany zachodzące w psim ciele. Mową do nas oczy, uszy, czoło, postawa ciała, ogon, nogi a także futro. Potrafisz rozpoznać wszystkie sygnały swojego pupila? Sprawdź swoją wiedzę w naszym QUIZIE. Łatwo nie będzie.

QUIZ. Czy rozumiesz, co mówi do ciebie twój pies? Przy 8 pytaniu nie daj się zwieść pozorom!

Pytanie 1 z 10
Wyszczerzone zęby, warczenie, wycofana postawa syngalizują że:
Pies

Quiz to rodzaj zabawy, rozrywki intelektualnej polegającej na przedstawieniu zagadnienia w formie zapytania w ten sposób, by na podstawie dostarczonych wraz z zapytaniem informacji oraz wiedzy ogólnej można było wydedukować prawidłową odpowiedź. Pytanie powinno być sformułowane w ten sposób, by odpowiedź nie była całkiem oczywista, zabawa polega de facto na dyskusji zgadujących nad różnymi możliwościami i wykluczaniu tych, które nie spełniają warunków zadanych w pytaniu.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany