Test na inteligencję

i

Autor: geralt / pixabay.com Test na inteligencję. Sprawdź, czy jesteś bystry!

QUIZ na inteligencję. Jesteś bystry, czy tylko ci się wydaje? Jedynie 2% Polaków umie to rozwiązać. Sprawdź, czy uzbierasz chociaż 5/10 punktów

2022-08-22 14:49

Myślisz, że jesteś bystry? Sprawdź swoją inteligencję w naszym quizie. Czy wiesz, że aby dostać się do Mensy, która zrzesza najinteligentniejszych ludzi świata, trzeba mieć IQ na poziomie minimum 130? Takie osoby stanowią tylko 2% społeczeństwa. Jesteś wśród nich? Zobacz, jak poradzisz sobie w naszym quizie na inteligencję. Jeśli uzbierasz choć 5/10 możesz spróbować swoich sił w innych, jeszcze trudniejszych testach i postarać się o przyjęcie do Mensy.

Test na inteligencję. Sprawdź swoje IQ

Testy na inteligencję wymagają logicznego myślenia, wyłapywania zależności i skojarzeń. Tylko 2% społeczeństwa umie je rozwiązać na takim poziomie, by zostać członkiem Mensy, która zrzesza najinteligentniejszych ludzi świata. My przygotowaliśmy quiz, w którym możesz sprawdzić swoją inteligencję. Jeśli jesteś dość bystry i uzbierasz co najmniej 5/10 punktów w naszym teście, możesz pomyśleć o przygotowaniach do innych, jeszcze trudniejszych zadań, które zbadają twoje IQ. Jeśli w oficjalnym teście uzyskasz IQ na poziomie 130 lub wyższym, wówczas możesz zostać przyjętym do Mensy. Tymczasem, sprawdź w naszym quizie poniżej, czy jesteś bystry, czy może tylko ci się tak wydaje.

Test na inteligencję. Jesteś bystry, czy tylko ci się wydaje?

Pytanie 1 z 10
W przemysłowej pralni pięć pralek w ciągu pięciu minut wypierze 5 kg prania. Ile czasu będzie potrzebowało 100 pralek, aby wyprać 100 kg prania?

QUIZ o IQ. Test na inteligencję

Quizy to nasza codzienna zabawa, w której czytelnicy se.pl mogą sprawdzić swoją wiedzę z zakresu różnych dziedzin. Niektóre pytania, choć wydają się proste, potrafią sprawić nie lada problem. Ale na tym właśnie polega zabawa w rozwiązywanie quizów! Ta forma rozrywki intelektualnej polega na wyborze poprawnej odpowiedzi na zadane pytanie z kilku wariantów odpowiedzi. Trzeba wysilić szare komórki i nie dać się nabrać na podchwytliwe pytania! Wynik uzyskany w quizie może być powodem do dumy, albo może motywować do poszerzania swojej wiedzy w danym temacie i dalszej nauki.

Sprawdź swoją wiedzę i inteligencję w naszych innych quizach:

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany