Pościg na Jasnych Błoniach w Szczecinie

i

Autor: mat. policji Pościg na Jasnych Błoniach w Szczecinie

Pościg na Jasnych Błoniach w Szczecinie. Uciekał samochodem z wypożyczalni

2022-01-11 21:19

Do groźnej sytuacji doszło we wtorek (11 stycznia) po południu na Jasnych Błoniach w Szczecinie. Mężczyzna, który spowodował kolizję samochodem z wypożyczalni, rzucił się do ucieczki. Prawdopodobnie był pod wpływem alkoholu.

Do zdarzenia doszło około godz. 16:00, w rejonie skrzyżowania ulic Królowej Korony Polskiej i Ogińskiego. Doszło tam do niegroźnej kolizji dwóch pojazdów. Sprawca, który poruszał się toyotą z wypożyczalni, niespodziewanie rzucił się do ucieczki. W pewnym momencie wjechał na parkową alejkę i ostatecznie zawisł na barierce oddzielającej ciąg pieszy od trawnika.

Czytaj też: Louis Vuitton na celowniku zachodniopomorskich celników

Jak informuje "Gazeta Wyborcza", w pojeździe znajdowało się trzech młodych mężczyzn. Wyskoczyli z samochodu i zaczęli uciekać, wyrzucając po drodze niewielkie zawiniątka z folii aluminiowej, w których, zdaniem świadków, mogły znajdować się narkotyki.

Kierowcę toyoty i jednego z dwóch pasażerów udało się zatrzymać dzięki zaangażowaniu przypadkowych osób. Zostali oni przekazani policji. Według relacji świadków, kierujący mógł znajdować się pod wpływem alkoholu lub innych używek.

Czytaj też: Szczecin: Pijany Ukrainiec na hulajnodze zderzył się z autem. Zapłaci ogromny mandat!

Sonda
Czy powinny być surowsze kary dla piratów drogowych?
Szalony pościg za dilerem w w Kolnie. W tle napaść na policjanta i twarde narkotyki
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany