Pobił kobietę szklaną butelką! Szczecińska policja poszukuje tego mężczyzny

Poszukiwany mężczyzna
Autor: mat. policji

Szczecińscy policjanci pod nadzorem Prokuratury Rejonowej Szczecin Niebuszewo prowadzą postępowanie w sprawie uszkodzenia ciała kobiety, do którego doszło kilka miesięcy temu na Niebuszewie. Trwają poszukiwania mężczyzny, który ma związek ze sprawą.

Na obecnym etapie postępowania policjanci sporządzili portret pamięciowy i poszukują mężczyzny, który 8 września 2020 roku około godz. 22:00, w parku przy ulicy Św. Barbary 1, poprzez kilkukrotne uderzenie szklaną butelką w głowę, uszkodził ciało kobiety. Poniżej przedstawiamy jego portret.

Jest to mężczyzna w wieku około 43 lat, szczupłej budowy ciała. Krótkie blond włosy, twarz owalna. Znaki szczególne - mężczyzna kuleje na jedną nogę.

Zobacz też: Trójka rodzeństwa ze Szczecina przeżyła STRASZLIWĄ tragedię. W ciągu kilku dni stracili oboje rodziców

Osoby, które rozpoznają mężczyznę przedstawionego na portrecie, proszone są o kontakt z policjantami Komisariatu Niebuszewo. O kontakt proszeni są również świadkowie tego zdarzenia.

Informacje prosimy przekazać policjantom z KP Niebuszewo przy Al. Papieża Jana Pawła II 37 w Szczecinie, pokój numer 224 bądź pod nr tel. 47 78 14 532 lub 47 78 19 102.

Poszukiwany mężczyzna
Autor: mat. policji
Brutalny atak na ratownika medycznego we Włocławku
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE