Pijany radny uciekał przed policją? Został obezwładniony na terenie kościoła w Rewalu

i

Autor: miguelrd68/cc0/Pixabay.com Według nieoficjalnych informacji radny gminy Rewal Andrzej B. został zatrzymany po pościgu przez tamtejszą policję, która musiała go w dodatku obezwładnić

Szok w Rewalu

Pijany radny uciekał przed policją? Został obezwładniony na terenie kościoła w Rewalu

2022-08-24 17:55

Policjanci z Rewala prowadzili pościg za pijanym 61-latkiem, który zakończył się na terenie tamtejszego kościoła, gdzie mężczyzna został obezwładniony. Według nieoficjalnych informacji portalu Gryfice24.online, zatrzymany to Andrzej B., radny gminy Rewal. To nie wszystko, czego się dopuścił mężczyzna, bo okazało się, że w czasie ucieczki był pijany.

Pijany radny uciekał przed policją? Został obezwładniony na terenie kościoła w Rewalu

Jak nieoficjalnie informuje portal Gryfice24.online, radny gminy Rewal Andrzej B. został zatrzymany po pościgu przez tamtejszą policję, która musiała go w dodatku obezwładnić. Mundurowi podają szczegółowe okoliczności zdarzenia, którego negatywnym bohaterem był 61-letni kierowca mazdy. W poniedziałek, 22, sierpnia, nie zatrzymał się na polecenie funkcjonariuszy, którzy jechali nieoznakowanym radiowozem. Wyjeżdżający z ul. Mickiewicza mężczyzna najpierw nie ustąpił im pierwszeństwa, a później zaczął uciekać, mimo że policjanci użyli sygnałów dźwiękowych i świetlnych. Pościg trwał przez pięć ulic, po czym 61-latek wjechał na teren kościoła, gdzie wysiadł z auta i zaczął uciekać pieszo. Mundurowi dogonili go i obezwładnili. Po przebadaniu alkomatem okazało się, że miał 0,72 promila alkoholu we krwi, więc usłyszał już zarzuty niezatrzymania się do kontroli drogowej i prowadzenia pojazdu w stanie nietrzeźwości. Mężczyzna może również odpowiedzieć za inne czyny, których miał dopuścić się w czasie ucieczki, w tym spowodowanie zagrożenia dla innych kierowców, unikających zderzenia z mazdą.

Czytaj też: CBA w Urzędzie Miasta w Nowogardzie. Zatrzymany jeden z zastępców burmistrza!

Stwarzanie zagrożenia ma we krwi. Za ten numer zapłaci gigantyczny mandat
Sonda
Bierzesz udział w wyborach samorządowych?
Nasi Partnerzy polecają