Alkomat

i

Autor: mat. policji

Lista przewinień była długa

Stargard: Jechał na podwójnym gazie. Na sumieniu miał dużo więcej

2022-08-17 11:24

Jazda na podwójnym gazie nie była jedynym przewinieniem, jakiego dopuścił się 36-letni kierowca hondy. Po zatrzymaniu do kontroli przez stargardzkich policjantów okazało się, że mężczyzna ma na sumieniu dużo więcej. Czekają go poważne kłopoty. Za swoje zachowanie będzie tłumaczył się przed sądem.

Podczas nocnej służby na Alei Żołnierza policjanci stargardzkiej prewencji zatrzymali do kontroli drogowej pojazd marki Honda, którego jazda wydała się mundurowym podejrzana.

- Przypuszczenia mundurowych okazały się słuszne, ponieważ kierujący znajdował się w stanie nietrzeźwości - tłumaczy mł. asp. Justyna Siwarska ze stargardzkiej policji. - Badanie wykazało, że mężczyzna miał ponad 1 promil alkoholu w organizmie.

Czytaj też: "Egzotyczna" roślina w centrum Szczecina. Mieszkańcy mają ubaw. "Miasto wycina, my sadzimy" [ZDJĘCIA, WIDEO]

To jednak nie koniec. Podczas kontroli stróże prawa ustalili również, że mężczyzna posiada dożywotni zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych, a także jest osobą poszukiwaną przez sąd.

36-latek został zatrzymany i doprowadzony do jednostki policji.

Czytaj też: Brutalny atak na plaży w Cieszynie. Agresywny mężczyzna uderzył ratownika

Sonda
Czy kary dla pijanych kierowców powinny być wyższe?
Piraci drogowi w Zachodniopomorskiem. Ich wyczyny budzą grozę!