CBA zatrzymało zastępce burmistrza Nowogardu

i

Autor: CBA

Zastępca burmistrza zatrzymany

CBA w Urzędzie Miasta w Nowogardzie. Zatrzymany jeden z zastępców burmistrza!

2022-08-24 13:03

Funkcjonariusze Centralnego Biura Antykorupcyjnego wkroczyli we wtorek do Urzędu Miasta w Nowogardzie. Jak informuje PAP, zatrzymany został jeden z zastępców burmistrza Roberta Czapli. Usłyszał już zarzuty, ale CBA nie zdradza na razie ich treści.

Agenci CBA pojawili się w urzędzie w Nowogardzie we wtorek. Weszli do urzędu miasta oraz do Zarządu Budynków Komunalnych. Zatrzymany został jeden z zastępców burmistrza Roberta Czapli.

Czytaj także: Za pieniądze z tacy proboszcz kupował luksusowe apartamenty?!

- Został zatrzymany, trwają czynności, zarzut ma charakter korupcyjny, dziś zostanie podjęta decyzja o ewentualnym środku zapobiegawczym - powiedział PAP rzecznik Prokuratury Regionalnej w Szczecinie Marcin Lorenc. Potwierdził, że chodzi o zastępcę burmistrza Nowogardu.

76-latka zabita. 14-latek zatrzymany. Wstrząsające odkrycie na Wilanowie

Prokuratura nie udziela na razie szczegółowych informacji dotyczących zarzutu. Wiadomo jedynie, że związany jest z pełnioną funkcją.

Zatrzymany jest jednym z dwóch zastępców burmistrza Nowogardu Roberta Czapli, obowiązki pełni od 24 września ub.r. Jak podaje Głos Szczeciński, chodzi o Jarosława H. z SLD. Odpowiada on za takie wydziały, jak: Spraw Społecznych i Obywatelskich, Referat Gospodarki Odpadami Komunalnymi, Zarząd Budynków Komunalnych, Ośrodek Pomocy Społecznej.

Urząd Miasta w Nowogardzie na razie nie skomentował tej sprawy.

>>> "Żagle 2022" w Szczecinie przechodzą do historii. Na finał parada jednostek na Odrze [ZDJĘCIA, WIDEO]

Nasi Partnerzy polecają