Jarmark coraz bliżej!

Ostatnie przygotowania do Szczecińskiego Jarmarku Bożonarodzeniowego. Już za kilka dni poczujemy tu świąteczny klimat

2022-11-28 19:37

Już dosłownie za kilka dni te miejsca zaczną tętnić życiem, w powietrzu będzie unosił się zapach grzanego wina, a w tle. Trwają ostatnie przygotowania do Szczecińskiego Jarmarku Bożonarodzeniowego, który rozpoczyna się już w najbliższy piątek, 2 grudnia.

Na placach Lotników i Adamowicza, a także w Alei Kwiatowej stoją już drewniane domki, w których sprzedawane będą m.in. świąteczne przysmaki, rękodzieło czy tradycyjne grzane wino. Trwa montaż drewnianych ogrodzeń i innych elementów jarmarku. Na placu Lotników stanie scena, na której odbywać się będą występy. Przy pl. Żołnierza stanie karuzela wenecka, a w Alei Kwiatowej, obok zegara słonecznego - młyńskie koło, które będzie absolutną nowością. Na placu Lotników pojawi się "Bombkodzielnia", czyli punkt wymiany ozdób choinkowych.

To tylko część atrakcji szczecińskiego jarmarku. Szczegółowy program wydarzenia można znaleźć tutaj.

Tegoroczny Szczeciński Jarmark Bożonarodzeniowy rozpocznie się 2 grudnia i potrwa prawie do samych świąt, czyli do 22 grudnia. Wydarzenie odbywać się będzie w czterech miejscach: w Alei Kwiatowej, na placu Adamowicza, na placu Lotników oraz – w weekendy – na deptaku Bogusława.

Jarmark będzie czynny przez 7 dni w tygodniu. W piątki i soboty będzie działał do godziny 23:00, w pozostałe dni do godziny 20:00.

Sonda
Lubisz jarmarki świąteczne?
Iluminacje świąteczne w Szczecinie
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany