Będziecie zaskoczeni!

Oniemieliśmy, gdy zobaczyliśmy prawdziwe zarobki w Lidlu. Kwoty takie, że szczęka opada, a benefity się nie kończą

2023-11-11 13:36

Wielu osobom praca na stanowisku kasjera w supermarkecie kojarzy się z ciężką pracą i niskimi zarobkami. Owszem, praca nie należy do najlżejszych, gdyż kasjerzy mają na głowie nie tylko dużą odpowiedzialność, ale także wiele innych obowiązków. Zarobki mogą jednak okazać się zaskoczeniem. Sprawdziliśmy, ile można zarobić w popularnej sieci sklepów Lidl. Okazuje się, że wcale nie tak mało. Do tego dochodzą również inne bonusy.

Zarobki w Lidlu 2023. Ile można zarobić na kasie? Kwoty szokują

Lidl to ogromna sieć handlowa, którą zna chyba każdy, kto robi codzienne zakupy. Firma posiada blisko 12 tysięcy sklepów, w tym prawie 900 placówek w Polsce i zatrudnia tysiące osób. Praca w Lidlu kojarzy się przede wszystkim z obsługą kasy. Jednak praca "na kasie" to nie tylko skanowanie produktów i przyjmowanie należności. To również odpowiedzialność materialna i wiele innych obowiązków, m.in. wykładanie towaru czy dbałość o porządek i wizerunek sklepu.

Ile można zarobić w Lidlu? Ile dostaje kasjer, a ile menedżer sklepu? Na jakie bonusy mogą liczyć pracownicy Lidla? Szczegółowe informacje znajdziecie w poniższej galerii:

QUIZ. Marki własne sieci handlowych. Gdzie kupisz te produkty?

Pytanie 1 z 15
Jogurty Pilos znajdziemy na dziale nabiałowym w sklepie:
Otworzyli Lidla w szczecińskim Posejdonie. Klienci czekali od rana
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają