Flixbus uruchamia połączenie między Szczecinem i Kijowem

i

Autor: mat. prasowe

Nowa linia autobusowa ze Szczecina na Ukrainę. Podróż potrwa ponad dobę!

2020-10-30 13:29

W listopadzie zostanie uruchomione nowe połączenie autobusowe między Szczecinem i Kijowem. Podróż do stolicy Ukrainy będzie trwała ponad dobę. Kursy będą odbywać się dwa razy w tygodniu.

Flixbus uruchomił dwie nowe linie autobusowe między Polską i Ukrainą. Trasa jednej z nich będzie prowadzić ze Szczecina do Kijowa. Autobusy linii N3222 będą zatrzymywać się m.in. w Gorzowie, Poznaniu, Warszawie, Lublinie i Żytomierzu.

Autobusy wyruszą na nowe trasy już 4 listopada i będą kursowały dwa razy w tygodniu.

- Widzimy duże zapotrzebowanie na podróże między Polską i Ukrainą, szczególnie w celach zarobkowych, dlatego był to jeden z priorytetów w naszych planach rozwoju oferty. - mówi Michał Leman, dyrektor zarządzający FlixBusa w Polsce, na Ukrainie i w krajach bałtyckich. - Chcemy zbudować tak dużą sieć połączeń, jak to tylko możliwe dbając przy tym oczywiście o to, aby podróżowanie było maksymalnie bezpieczne w warunkach pandemii.

Trasy nowych linii prezentują się następująco:

  • N3222: Kijów - Żytomierz - Rów - Łuck - Lublin - Warszawa - Łódź - Poznań - Gorzów Wielkopolski – Szczecin
  • 3241: Czerniowce - Kołomyja - Iwano-Frankiwsk - Lwów - Lublin - Warszawa

Wszystkie autobusy operujące w ramach nowych linii spełniają następujące standardy:

  • Toaleta na pokładzie;
  • Gniazdka elektryczne;
  • Wygodne fotele z dużą przestrzenią na nogi;
  • Darmowe Wi-Fi na pokładzie;
  • Klimatyzacja.

We wszystkich autobusach obowiązują rozszerzone standardy bezpieczeństwa i higieny. Po każdym kursie autobusy poddawane są profesjonalnej dezynfekcji. Pasażerowie zobowiązani są do zasłaniania ust i nosa podczas podróży.

Przewoźnik przypomina również pasażerom o konieczności dokładnego sprawdzenia zasad wjazdu na teren kraju docelowego przed planowaną podróżą.

Protest samochodowy w Kaliszu
Nasi Partnerzy polecają