Kuchenne rewolucje w Szczecinie. Magda Gessler odmieniła bistro w centrum miasta i... zatańczyła!

i

Autor: Grzegorz Kluczyński, Instagram / magdagessler_official "Kuchenne rewolucje" w Szczecinie. Magda Gessler odmieniła bistro w centrum miasta i... zatańczyła!

"Kuchenne rewolucje" w Szczecinie. Magda Gessler odmieniła bistro w centrum miasta i... zatańczyła!

2022-07-18 9:53

"Kuchenne rewolucje" to program, który od lat cieszy się niesłabnącą popularnością. W najnowszym sezonie Szczecin będzie gościł w nim wyjątkowo często. Magda Gessler ostatnio często odwiedzała stolicę Pomorza Zachodniego, by odmienić jej kulinarne oblicze. Właśnie zakończyła się metamorfoza drugiej restauracji. "Bistro pod przykrywką" przy ul. Jagiellońskiej zmieniło nie tylko wygląd i menu, ale również otrzymało nową nazwę.

"Kuchenne rewolucje" w "Bistro pod przykrywką"

Nagrania programu odbywały się w ubiegłym tygodniu, a finałowa kolacja - w weekend. "Kuchenne rewolucje" dotyczyły nie tylko wystroju i menu lokalu, ale również nazwy. Nad lokalem wisi już nowy szyld, z którego wynika, że dawne "Bistro pod przykrywką" to obecnie "Mam apetyt na...".

Rewolucja okazała się bardzo męcząca dla właścicieli i ekipy lokalu, do tego stopnia, że musieli wziąć krótki urlop. Po "rewolucyjnej" kolacji odmienione bistro jest wciąż zamknięte. Na szczęście na krótko. Pierwsi goście będą mogli odwiedzić lokal już w tym tygodniu.

"Kochani! Potrzebujemy kilku dni na powrót do funkcjonowania. Możliwe, że w środę Państwa zaprosimy na obiad. Bądźcie czujni!"

- czytamy na facebookowym profilu lokalu.

Czytaj też: Krzysztof Miruć: "Jestem fetyszystą betonu". Zobacz rozmowę ze znanym architektem HGTV i TVN! [WIDEO]

Magda Gessler odpoczywa... tańcząc!

Sama gospodyni "Kuchennych rewolucji", po zakończeniu metamorfozy postanowiła... zatańczyć! Na swoim Instagramie Magda Gessler opublikowała krótki film nagrany w hotelu, na którym z wielką radością oddaje się swojej kolejnej - poza gotowaniem - pasji.

"Co ja na to poradzę... taniec i energię mam we krwi!!!!!! Kocham to!!!!! W przerwie od nagrań, gotując... cały czas podryguję"

- napisała Magda Gessler.

Ciąg dalszy pod galerią zdjęć

"Kuchenne rewolucje" po raz kolejny w Szczecinie

To już druga rewolucja w Szczecinie w tym roku. W maju ekipa popularnego programu TVN pojawiła się przy ul. Potulickiej, w lokalu "Elegancko", który zmienił nazwę na "To tu & to tam". Podczas ostatniego pobytu w Szczecinie, Magda Gessler wybrała się tam z "kontrolną" wizytą, która ma miejsce kilka tygodni po metamorfozie.

W ubiegłych latach sławna restauratorka odwiedziła dwa inne lokale w Szczecinie. Był to "Rozmaryn" przy al. Wyzwolenia, który mimo udziału w programie, nie przetrwał próby czasu, a także "Aramia", która dzięki "Kuchennym rewolucjom" rozwinęła działalność, otwierając się w kolejnych, bardziej atrakcyjnych lokalizacjach w centrum Szczecina.

Telewizyjną metamorfozę przeszła również restauracja "Czarny Bawół" w Starym Czarnowie pod Szczecinem.

Czytaj też: Magda Gessler miała wypadek podczas wizyty w Szczecinie. Co się stało? [WIDEO]

"Kuchenne rewolucje" w Szczecinie - kiedy oglądać?

Na odcinki z udziałem szczecińskich gastronomików będziemy musieli trochę poczekać. Najprawdopodobniej zobaczymy je na antenie TVN dopiero jesienią, w nowym sezonie "Kuchennych rewolucji".

Sonda
Oglądasz "Kuchenne rewolucje"?
Rzucam hasło: Krzysztof Miruć
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany