Królowe Życia: Jakie relacje łączą Arka ze Szczecina z synem?

i

Autor: "Królowe Życia" - kadr z programu TTV, Instagram / megakot.pl "Królowe Życia": Jakie relacje łączą Arka ze Szczecina z synem?

"Królowe Życia": Jakie relacje łączą Arka ze Szczecina z synem?

2021-09-16 14:26

Arek to nowy bohater bijącego rekordy popularności programu "Królowe Życia", emitowanego na antenie TTV. Biznesmen ze Szczecina zadebiutował w 11. sezonie serii i od razu wzbudził wiele kontrowersji, zarówno z powodu swojego dość ekscentrycznego image'u, jak i dość barwnej osobowości. W pierwszym odcinku z udziałem "Megakota" poznaliśmy jego mamę, w kolejnych pojawił się jego syn. Jakie relacje łączą Arka z Konradem?

Konrad, podobnie jak jego ojciec, pracuje w branży nieruchomości. W jednym z odcinków możemy zobaczyć przebieg spotkania z klientami zainteresowanymi apartamentem w Międzyzdrojach. Arek, który posiada wieloletnie doświadczenie w branży, chętnie udziela swojemu synowi porad i podpowiada jak dobrze sprzedać nieruchomość. Jednak relacje rodzinne i miłość ojcowsko-synowska nie dają zadnej taryfy ulgowej. W sprawach zawodowych Arek jest wobec Konrada bardzo wymagający.

Czytaj też: Szczecinianin w "Królowych Życia" TTV. Kim jest Arek "Megakot" Kocik?

To jednak nie jedyna dziedzina, w której Arek jest dla swojego syna ogromnym autorytetem. W kolejnym odcinku udziela mu bowiem bardzo cennych wskazówek dotyczących... relacji z kobietami. Okazuje się bowiem, że jak po rady, to tylko do taty!

Czytaj też: Arek Kocik sobowtórem znanego aktora? Zobacz do kogo internauci porównali szczecińskiego "króla życia"!

Ciąg dalszy pod galerią

Arek z "Królowych Życia" - kim jest?

Nowy bohater "Królowych życia", 51-letni Arek "Megakot" Kocik to tak naprawdę Arkadiusz Zgorzelski, szczeciński przedsiębiorca, który prowadzi dużą firmę deweloperską. Jego pasją są również samochody - zarówno nowe jak i zabytkowe. "Megakot" lubi luksusowe życie, markowe ubrania i imprezy. Uznawany jest za prawdziwy wulkan energii o niezwykłej charyzmie i ogromnym poczuciu humoru. Jest też bardzo aktywny w mediach społecznościowych. Na Instagramie śledzi go ponad 114 tysięcy osób. Często występuje w sieci z popularnym youtuberem Lordem Kruszwilem.

Rozwiąż QUIZ: "Królowe życia" biją rekordy popularności! Co wiesz o bohaterach hitu telewizji?

"Królowe Życia" - gdzie i kiedy oglądać?

Nowe odcinki "Królowych Życia" można oglądać od 26 sierpnia na antenie TTV. Po dwa premierowe odcinki emitowane są w czwartki i piątki, po godz. 22:00. "Królowe Życia" są również dostępne w aplikacji Player.

Czytaj też: "Królowe Życia": Fala hejtu na Arka ze Szczecina. Zasłużył?

Sonda
Których bohaterów 11. sezonu "Królowych Życia" lubisz najbardziej?
Jacek Wójcik z Królowych Życia TTV
Nasi Partnerzy polecają