Hotel Dana

i

Autor: Grzegorz Kluczyński

Koronawirus. Coraz więcej mieszkań dla medyków. Kolejny szczeciński hotel dołączył do akcji

2020-04-08 12:00

Kolejny szczeciński hotel dołączył do akcji "Mieszkanie dla medyka". Na apel Okręgowej Izby Lekarskiej odpowiedział hotel Dana, który zaoferował schronienie pracownikom służby zdrowia walczącym z epidemią koronawirusa.

O dołączeniu do akcji przez hotel Dana poinformował we wtorek prezydent Szczecina, Piotr Krzystek, podczas codziennego czatu wideo z internautami. To już kolejny hotel w Szczecinie, który pomaga tym, którzy stoją na pierwszej linii frontu walki z epidemią. Wcześniej do akcji dołączył dom weselny "U Śnieżków" ze Smolęcina i hotel Rycerski mieszczący się przy ul. Potulickiej. Miasto zaoferowało natomiast 68 mieszkań ze swoich zasobów. W akcję włączają się także mieszkańcy.

Czytaj też: TU KUPISZ "Super Express" w trakcie kwarantanny!

Mieszkania dla medyków są potrzebne m.in dla tych pracowników służby zdrowia, którzy pracują z osobami zarażonymi i obawiają się, że wracając po dyżurze do swoich domów, mogliby stanowić zagrożenie dla swoich bliskich.

Czytaj też: Jak robić zakupy podczas epidemii koronawirusa?

Super Raport 7.04 - Goście: Władysław Kosiniak-Kamysz, Krzysztof Gawkowski, Marcin Kierwiński, Igor Tuleya
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE