Hotel Rycerski

i

Autor: amwhotele.pl Hotel Rycerski

Koronawirus. Hotel w centrum Szczecina oferuje pokoje ze śniadaniem dla medyków walczących z COVID-19

2020-04-04 22:24

Personel medyczny opiekujący się pacjentami hospitalizowanymi z powodu koronawirusa mają do dyspozycji 27 pokoi w hotelu Rycerskim, znajdującym się w samym centrum Szczecina, przy ulicy Potulickiej.

Każdy pokój ma osobny węzeł sanitarny. Nocleg obejmuje także śniadanie. Koszty pobytu pokrywa Polski Holding Hotelowy. Noclegi dedykowane są personelowi medycznemu ze szpitala przy ul. Arkońskiej w Szczecinie.

Czytaj też: TU KUPISZ "Super Express" w trakcie kwarantanny!

- Miejsca zostały przygotowane z myślą o tych medykach, pielęgniarkach i diagnostach laboratoryjnych, którzy z uwagi na duże ryzyko zakażenia nie chcą narażać na ewentualne zagrożenie mieszkającej z nimi rodziny – mówi wojewoda zachodniopomorski Tomasz Hinc - To także miejsce dla tych, którzy ze względu na dużą odległość miejsca pracy od miejsca zamieszkania nie mogą po długiej, wyczerpującej pracy wracać do domu.

Z hotelu Rycerskiego medycy, pielęgniarki i diagności, po zgłoszeniu chęci skorzystania z tej oferty u dyrektor szpitala jednoimiennego Pani Małgorzaty Usielskiej, mogą korzystać już od soboty.

Czytaj też: Lekarz przez telefon wystawi ci zwolnienie i receptę. Jak to działa?

- Bardzo dziękuję Prezesowi Zarządu Polskiego Holdingu Hotelowego Panu Gheorghe Marianowi Cristescu za nieodpłatne przekazanie hotelu do dyspozycji naszych medyków – podkreśla wojewoda Tomasz Hinc – To wielkie wsparcie dla personelu medycznego, który tak ciężko pracuje nad opanowaniem epidemii.

Super Raport 03.04 - Goście: Leszek Miller, prof. Zbigniew Lew-Starowicz.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają