Uniwersytet Szczeciński

i

Autor: Grzegorz Kluczyński Uniwersytet Szczeciński

KONTROWERSYJNY wpis wykładowcy Uniwersytetu Szczecińskiego: "Pierś służy do SEKSU!"

2021-01-08 21:35

"Pierś służy do seksu", a "naturalne mleko jest toksyczne" - tak twierdzi jeden z wykładowców Uniwersytetu Szczecińskiego. Wpis, który zamieścił dr hab. Wojciech Krysztofiak, odwoływał się do sytuacji, gdy kilka dni temu posłanka Lewicy Marcelina Zawisza, pod okiem innych posłów i kamer, karmiła piersią swojego synka podczas posiedzenia sejmowej komisji zdrowia. W sieci zawrzało.

"W Polsce jest wszystko na opak; komunistka, feministka i lewicówka namawia do karmienia piersią i jeszcze dodaje,że cycki nie służą seksowi. Obserwator oczekiwałby,że komunistka będzie raczej promowała zdrowe odżywianie dzieci - czyli butelka i mleko w proszku. Przecie wiadomo, że naturalne mleko jest bardziej toksyczne niż sztuczne - bo kobiety źle odżywiaja się. A tu posłanka promuje katolicka wizję - uwiązania kobiety z cyckiem do dziecka; ja swojej żonie po miesiącu zakazałem karmienia (po tygodniu poszła do pracy zawodowej; a po trzech miesiącach przeszedłem na zwykłe mleko ze sklepu z kartonów; nawet z mleka w proszku zrezygnowałem - efekt? dziecko zdrowe jak ryba. A kobieta mogła w tym czasie rozwijać się intelektualnie, zawodowo, itd. Przy czym ja jestem raczej konserwatystą - morał? Ludziom się wszystko chrzani; szczególnie tym młodym, którzy awansują na stanowiska, a potem im odbija. I na koniec - pierś służy do seksu!!!! Jeśli pani poseł o tym nie wie, znaczy,że nie była odpowiednio pieszczona. Albo jest oziębła; więc w tym wypadku tylko współczuć - większość kobiet wręcz uwielbia pieszczoty ustne oraz "penisualne" sutka. Nawet ortodoksyjne katoliczki - jak np. żona dra Terlikowskiego (jest zwolenniczką monogamicznego fellatio). Moim zdaniem, każdy poseł powinien jednak posiadać doświadczenia o nieprzeciętnej złożoności behawioralnej"

- czytamy we wpisie Wojciecha Krysztofiaka na Facebooku.

Zobacz też: Szczeciński radny oburzony słowami papieża. Ma dla niego "dobrą radę". "Naprzód Franciszku"

Pod kontrowersyjnym postem pojawiły się setki komentarzy. W większości ich autorki i autorzy nie kryli swojego oburzenia

  • "Uniwersytet Szczeciński, czy taki poziom reprezentuje cała Wasza kadra naukowa?"
  • "Wyrazy współczucia dla żony. Popis buractwa powyżej przeciętnej krajowej. Uczelnia lepiej niech się tym zajmie bo gość aż się prosi o wywalenie na zbity pysk."
  • "Już dziś nic głupszego nie przeczytam. Mam nadzieję, że już niedługo będzie Pan uczył, bo to wstyd i żenada dla uczelni."
  • "Dzban się wstydzi, że określają pana jego mianem."
  • "Az wstyd ze tacy ludzie uczą innych..."
  • "J***ij się w czoło matole!!!"
  • "A twój penis służy do sikania więc czemu go używasz do innych celów?"

- czytamy w komentarzach.

Zobacz też: NAGA kobieta biegała po centrum Świnoujścia. Pokazała WSZYSTKO! [ZDJĘCIA, WIDEO, 18+]

Wykładowca najprawdopodobniej nie spodziewał się takiej reakcji. Kilka godzin później Wojciech Krysztofiak opublikował kolejny wpis, w którym stwierdził, że został "ofiarą seksistowskiej napaści przez feministki". Czytamy w nim m.in.:

"Zostałem ofiarą seksistowskiej napaści przez feministki. Dlaczego? Ano odmawiają mi prawo jako mężczyźnie karmienia niemowlaka tylko dlatego, że nie mam kobiecych piersi. W Europie obowiązuje równość prawa i również mężczyźni mają prawo zarywać noce, aby wykarmić sztucznym mlekiem ich niemowlaka; mają prawo do tego, żeby ich żony lub partnerzy (geje) byli wyspani; żeby budzili się w dobrym samopoczuciu. Odsłoniłem wredną twarz polskiego feminizmu - "NIE MASZ PIERSI, NIE WOLNO CI PROMOWAĆ KARMIENIA DZIECKA BUTELKĄ""

Wybierz najpiękniej rozświetlone miasto w Polsce! Do wygrania sprzęt o wartości 200 tys. złotych. Kliknij tutaj!

Sonda
Czy wstydzisz się rozmawiać o seksie?
Naga kobieta na ulicach Świnoujścia
Nasi Partnerzy polecają