Wstrząsająca tragedia

Wypadła z okna wieżowca i zginęła. "To była taka młoda dziewczyna"... W miejscu tragedii palą się znicze

2022-11-04 5:00

Ta tragedia wstrząsnęła całą Polską. W poniedziałek, 31 października, młoda kobieta wypadła z okna wieżowca. Niestety zginęła na miejscu. W sieci wciąż krąży nagranie, na którym widać całe zdarzenie. Mieszkańcy Szczecina nie mogą pogodzić się z tym, co się stało. W miejscu tragedii zaczęły pojawiać się znicze.

Koszmar w Szczecinie. Kobieta wypadła z okna wieżowca przy ul. Wilczej

O dramacie, który wydarzył się w wieżowcu przy ul. Wilczej, mówi cały Szczecin. - To była taka młoda dziewczyna. Całe życie przed sobą - piszą w komentarzach szczecinianie. Przypomnijmy - do zdarzenia doszło w poniedziałek, 31 października. W sieci pojawiło się nagranie, pokazujące 30-latkę siedzącą na oknie znajdującym się na 10. piętrze wieżowca. W pewnym momencie kobieta próbuje wejść z powrotem do budynku. Ktoś trzyma ją za ręce i próbuje wciągnąć. Słychać przerażający krzyk. Niestety, nie udaje się jej dostać do środka. Kobieta w pewnym momencie spada na dach przedsionka prowadzącego do klatki schodowej. Nie przeżyła upadku.

Sprawę wyjaśnia Prokuratura Rejonowa Szczecin Zachód, która prowadzi śledztwo z art. 151 Kodeksu karnego. Śledczy zbierają materiały i ustalają przebieg zdarzenia. - Ciało kobiety zostało zabezpieczone do sekcji. Postępowanie jest prowadzone w sprawie, nikomu nie postawiono zarzutów - powiedziała prok. Alicja Macugowska-Kyszka z Prokuratury Okręgowej w Szczecinie.

Pisaliśmy o zdarzeniu w tym tekście: Tragedia w Szczecinie. Młoda kobieta wypadła z okna na 10. piętrze. Wstrząsający film krążył po sieci, internauci zbulwersowani

Nagranie kobiety ze Szczecina. 30-latka prosiła o pomoc

W sieci pojawiło się nagranie z tego zdarzenia. Osoby, które je widziały są zszokowane tym, że nikt nie pomógł kobiecie, która błagał o ratunek. - Widziałam to i wiem, że ten widok będzie mnie prześladował. Najbardziej przykre jest to, że nikt nie ruszył jej na ratunek, gdy ona akurat wtedy najbardziej go potrzebowała - mówi nam nasza czytelniczka.

Tragedia w Szczecinie. Na miejscy pojawiły się znicze

Mieszkańcy wieżowca, w którym rozegrał się dramat są głęboko poruszeni. Przy wejściu do klatki schodowej zatrzymują się i niektórzy z nich kładą tu znicze, chcąc okazać swój smutek i żal rodzinie 30-latki. Wiadomo, że wszyscy bliscy otrzymali wsparcie psychologiczne.

Gdzie szukać pomocy?

Jeśli znajdujesz się w trudnej sytuacji, przeżywasz kryzys, masz myśli samobójcze - zwróć się do dyżurujących psychologów i specjalistów. Gdzie możesz szukać pomocy?

  • Bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla dzieci i młodzieży: 116 111
  • Bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla dorosłych: 116 123
  • Dziecięcy Telefon Zaufania Rzecznika Praw Dziecka: 800 121 212
  • Wsparcie dla osób po stracie bliskich - będących w żałobie: 800 108 108
  • Tumbo Pomaga - pomoc dzieciom i młodzieży w żałobie: 800 111 123
  • Bezpłatny telefon zaufania dla dzieci i młodzieży Rzecznika Praw Dziecka, czynny całą dobę przez 7 dni w tygodniu: 121 212
  • pokonackryzys.pl
Sonda
Czy wiesz, gdzie szukać pomocy w kryzysowych sytuacjach?
Tragedia w Tarnowie. Znaleziono zwłoki czterech osób