Szczecin. Kobieta wypadła z okna. W sieci pojawiło się nagranie

i

Autor: Twitter/pixabay

Horror!

Szczecin. Kobieta wypadła z okna wieżowca. Na Twitterze pojawiło się nagranie. Śledczy przeprowadzą sekcję zwłok 30-latki

2022-11-02 20:48

W poniedziałek (31 października) w Szczecinie 30-letnia kobieta wypadła z okna wieżowca. Zginęła na miejscu. W sieci pojawiło się nagranie z tego tragicznego zdarzenia. Prokuratura wszczęła śledztwo w sprawie śmierci 30-latki. Zostanie przeprowadzona sekcja zwłok kobiety.

Szczecin. Kobieta wyskoczyła z okna wieżowca przy ul. Wilczej. Zginęła na miejscu

Do tragicznego zdarzenia doszło w poniedziałek, 31 października na ul. Wilczej w Szczecinie. W sieci pojawiło się nagranie, pokazujące 30-latkę siedzącą na oknie znajdującym się na 10. piętrze wieżowca. W pewnym momencie kobieta próbuje wejść z powrotem do budynku. Ktoś trzyma ją za ręce i próbuje wciągnąć. Słychać przerażający krzyk. Niestety, nie udaje się jej dostać do środka. Kobieta w pewnym momencie spada na dach przedsionka prowadzącego do klatki schodowej. Nie przeżyła upadku. - Na miejsce wysłaliśmy zespół ratownictwa medycznego, który nie podjął żadnych czynności ratujących życie ze względu na ewidentne znamiona śmierci - powiedziała nam Paulina Heigel z Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Szczecinie, która przyjęła zgłoszenie. Na miejscu pojawili się policjanci. - Potwierdzamy takie zdarzenie, ale nie komentujemy sprawy - powiedział mł. asp. Paweł Pankau.

Sprawę śmierci kobiety wyjaśnia Prokuratura Rejonowa Szczecin Zachód, która prowadzi śledztwo z art. 151 Kodeksu karnego. Śledczy zbierają materiały i ustalają przebieg zdarzenia. - Ciało kobiety zostało zabezpieczone do sekcji. Postępowanie jest prowadzone w sprawie, nikomu nie postawiono zarzutów - powiedziała prok. Alicja Macugowska-Kyszka z Prokuratury Okręgowej w Szczecinie. Wiadomo, że bliscy 30-latki otrzymali wsparcie psychologiczne.

Szczecin. W sieci krąży nagranie kobiety, która wyskoczyła z okna

W sieci pojawiło się nagranie z tego zdarzenia. Zarówno mieszkańcy Szczecina, jak i internauci są wstrząśnięci tym, że dramat ten został zarejestrowany przez mieszkańców sąsiednich budynków i nikt nie ruszył z pomocą 30-letniej kobiecie. Choć film był szybko usuwany z jednych profili w mediach społecznościowych, w mgnieniu oka pojawiał się na innych kontach bądź platformach.

- Zobaczyłam nagranie z tą dziewczyną co wypadła z okna. Szkoda, że nikt nie zdążył jej pomóc i wciągnąć ją. Nie znam przyczyny, ale jej przerażający krzyk i sama myśl, że czuła, iż zaraz zginie sprawia, że aż mam ciary. Publikacja takiego nagrania do sieci to brak szacunku - napisała jedna z użytkowniczek Twittera.

- Co z wami nie tak ja p***le dziewczyna dosłownie wypadła z okna nieważne czy to był "głupi powód" widać, że coś było nie w porządku nikt nie robi tego dla zabawy. Co do typa co nagrywał i komentował "o leci gówniarzyca" jest jakiś chory i je***y pozdro - napisał użytkownik viku.

Gdzie szukać pomocy?

Jeśli znajdujesz się w trudnej sytuacji, przeżywasz kryzys, masz myśli samobójcze - zwróć się do dyżurujących psychologów i specjalistów. Gdzie możesz szukać pomocy?

  • Bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla dzieci i młodzieży: 116 111
  • Bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla dorosłych: 116 123
  • Dziecięcy Telefon Zaufania Rzecznika Praw Dziecka: 800 121 212
  • Wsparcie dla osób po stracie bliskich - będących w żałobie: 800 108 108
  • Tumbo Pomaga - pomoc dzieciom i młodzieży w żałobie: 800 111 123
  • Bezpłatny telefon zaufania dla dzieci i młodzieży Rzecznika Praw Dziecka, czynny całą dobę przez 7 dni w tygodniu: 121 212
  • pokonackryzys.pl
Trzech nastolatków wskoczyło do Wisły, wypłynął jeden. Akcja poszukiwawcza w Górze Kalwarii
Sonda
Czy zdarzyło Ci się mieć myśli samobójcze?

Jak rozpoznać depresję i pomóc, zanim będzie za późno?

Posłuchaj rozmowy i dowiedz się więcej.

Listen to "Aż 1,5 mln Polaków cierpi na depresję. Czy jako naród smutniejemy? DROGOWSKAZY" on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają