Karzeł udowodnił, że jest wielki! Od torby trafił do złodziei i poszukiwanej 15-latki

i

Autor: KMP Szczecin Karzeł udowodnił, że jest wielki! Od torby trafił do złodziei i poszukiwanej 15-latki

Ale ma węch!

Karzeł udowodnił, że jest wielki! Od torby trafił do złodziei i poszukiwanej 15-latki

2023-04-24 15:43

Po raz kolejny udowodnił, że jego nos jest niezawodny. Policyjny pies Karzeł i jego opiekun nie raz już pokazali, że są świetnym duetem. Tym razem psi węch doprowadził do zatrzymania osób, które miały związek z włamaniami do czterech pojazdów, a przy okazji do zatrzymania poszukiwanej 15-latki.

Szczecińscy policjanci prowadzili czynności związane z włamaniami do czterech pojazdów. Do pomocy został skierowany funkcjonariusz z Ogniwa Przewodników Psów Służbowych i jego czworonożny partner Karzeł. Jak się okazało, sprawca pozostawił na miejscu zdarzenia torbę, która posłużyła psu do podjęcia tropu.

Po chwili Karzeł doprowadził mundurowych do jednego z mieszkań. Był tam mężczyzna, który miał przy sobie środki odurzające, a także 15-latka, która jak się okazało uciekła z domu i była poszukiwana. Dziewczyna trafiła pod opiekę swojej mamy. Policja prowadzi postępowanie w tej sprawie.

To już kolejny sukces "czworonożnego policjanta". Karzeł już nie raz udowodnił, że ma idealny węch. W ramach swojej służby wytropił kilku złodziei, uratował życie kobiecie z myślami samobójczymi i doprowadził do zatrzymania pijanego kierowcy. Lista jego osiągnięć jest naprawdę imponująca!

Quiz. Rasy psów. Rozpoznasz je po jednym zdjęciu?

Pytanie 1 z 10
Co to za rasa?
Quiz: Co to za rasa psa?
Pies zostawiony w rozgrzanym kamperze na pewną śmierć. Uratowali go bohaterscy strażnicy miejscy