Gdzie się wybrać na plażę? Strzeżone kąpieliska w Szczecinie i okolicach?

i

Autor: FotografieLink / CC0 / pixabay.com Gdzie się wybrać na plażę? Strzeżone kąpieliska w Szczecinie i okolicach?

Gdzie się wybrać na plażę? Strzeżone kąpieliska w Szczecinie i okolicach? [LISTA]

2022-06-21 20:07

Tropikalne upały sprawiają, że większość z nas szuka ochłody nad wodą. Nie każdy jednak wybiera wyjazd nad morze, gdzie plaże są zatłoczone po brzegi i szuka bardziej kameralnych miejsc. Gdzie w Szczecinie i okolicach można wypocząć nad wodą, pod czujnym okiem ratownika? Sprawdźcie, gdzie znajdują się strzeżone kąpieliska w Szczecinie i najbliższej okolicy.

W samym Szczecinie znajduje się kilka kąpielisk, jednak wokół miasta również znajdziemy kilka miejsc idealnych na letni odpoczynek nad wodą. Czasem wystarczy niespełna godzinna podróż samochodem, by znaleźć się w miejscu oddalonym od miejskiego zgiełku i zaznać odrobiny relaksu. Warto pamiętać, że najbezpieczniej jest na strzeżonych kąpieliskach, dlatego zdecydowanie powinniśmy wybierać takie miejsca.

Zobacz też: W tych miejscach możesz opalać się NAGO! Gdzie są plaże naturystów w Zachodniopomorskiem? [PRZEWODNIK, MAPY]

Strzeżone kąpieliska w Szczecinie i okolicach

Gdzie szukać strzeżonych kąpielisk w Szczecinie i okolicach? Sprawdźcie w poniższej galerii! Przygotowaliśmy dla was zestawienie plaż, na których nad bezpieczeństwem wypoczywających czuwają wykwalifikowani ratownicy.

Czytaj też: Planujesz wakacje za granicą? Musisz o tym pamiętać! Gdzie wyrobić EKUZ w Szczecinie?

Sonda
Umiesz pływać?
Rowerzyści kontra naturyści. Słynna naga plaża przestanie istnieć?