Farciarz z Osinowa Dolnego Będzie miał wspaniałe wakacje! Wydał 2,50 zł i wzbogacił się o grubą kasę!

i

Autor: Julius_Silver / CC0 / pixabay.com Farciarz z Osinowa Dolnego Będzie miał wspaniałe wakacje! Wydał 2,50 zł i wzbogacił się o grubą kasę!

Farciarz z Osinowa Dolnego będzie miał wspaniałe wakacje! Wydał 2,50 zł i wzbogacił się o grubą kasę!

2022-06-21 16:43

Dosłownie w jednej chwili stał się bogatym człowiekiem, inwestując zaledwie dwa i pół złotego. Mieszkaniec Osinowa Dolnego będzie mógł zapewnić sobie nie tylko luksusowe wakacje, ale też całkiem dostatnie życie. Jak tego dokonał? W tym przypadku recepta na sukces była banalnie prosta.

Wszystko odbyło się w myśl prostej zasady, że "aby wygrać, trzeba grać". Mieszkaniec tej niewielkiej przygranicznej miejscowości postanowił więc spróbować swojego szczęścia w popularnej grze liczbowej. Wypełnił kupon Multi Multi w jednym z miejscowych punktów Lotto. Okazało się, że zakreślone na kuponie liczby pokrywały się z tymi, które zostały wylosowane podczas Studia Lotto w minioną środę, 15 czerwca, a co za tym idzie - wygrał główną nagrodę! Na jego konto trafi ćwierć miliona złotych!

Czytaj też: Krzysztof Miruć: "Jestem fetyszystą betonu". Zobacz rozmowę ze znanym architektem HGTV i TVN! [WIDEO]

Co można zrobić z kwotą 250 tysięcy? Możliwości jest naprawdę sporo. Właśnie zaczynają się wakacje, jest to więc idealna okazja, żeby wybrać się w egzotyczną podróż. Za takie pieniądze można też nieźle zaszaleć na zakupach, sprawić sobie odrobinę luksusu, wymienić samochód na nowy, zainwestować, albo po prostu odłożyć na lepszą przyszłość.

Jak grać w Multi Multi?

Jeden zakład Multi Multi kosztuje 2,50 zł.To gracz decyduje, o ile gra, a może to być nawet 25 milionów złotych. Wygrana zależy od tego, ile liczb zostanie wytypowanych, z jaką stawką i czy dodana zostanie opcja gry z Plusem.

Czytaj też: Podczas zabawy dwóch nastolatków znalazło prawdziwy granat! Niecodzienne znalezisko w Kicku

Sonda
Wygrałeś kiedyś w LOTTO?
Rzucam hasło: Arek Kocik z "Królowych Życia"
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany