Wypadek, zdjęcie poglądowe

i

Autor: SHUTTERSTOCK Wypadek [zdjęcie ilustracyjne]

Dwa wypadki pod Łobzem. Nie żyją dwie osoby. Czy ta droga jest przeklęta?

2021-09-21 11:20

Dwa wypadki, w krótkich odstępach czasowych, prawie w tym samym miejscu. Na drodze wojewódzkiej nr 152 doszło we wtorek do dwóch wypadków. Wcześniej, wskutek uderzenia samochodu w drzewo, ranny został 16-latek. Później doszło do zderzenia dwóch pojazdów, niestety ze śmiertelnym skutkiem. Zginęły dwie osoby, trzecia została ranna.

Do tragicznego wypadku doszło we wtorek, po godz. 8:00.

- Dwa samochody osobowe zderzyły się na drodze wojewódzkiej nr 152 w miejscowości Starogard w powiecie łobeskim. Dwie osoby zginęły na miejscu - poinformował we wtorek przed południem kpt. Tomasz Kubiak z zachodniopomorskiej straży pożarnej.

Trzeci uczestnik wypadku, 60-letni mężczyzna został przetransportowany śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala. Jak poinformowała rzeczniczka Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Szczecinie Paulina Heigel, mężczyzna doznał urazu głowy i klatki piersiowej.

Wcześniej na tej samej drodze doszło do innego groźnego wypadku. Między Reskiem a Starogardem, samochód osobowy zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Ranny został 16-latek. Poszkodowany został przewieziony do szpitala. W wypadku brała też udział kobieta, jednak nie doznała ciężkich obrażeń.

Czytaj też: Zachodniopomorskie: Piraci drogowi na celowniku policyjnego drona [WIDEO]

Sonda
Czy znasz zasady udzielania pierwszej pomocy?
Odkrycie w centrum Szczecina. Tory tramwajowe przetrwały pod asfaltem pół wieku