Dramat w Goleniowie. 3-letnia dziewczynka wypadła przez okno

i

Autor: SHUTTERSTOCK Dramat w Goleniowie. 3-letnia dziewczynka wypadła przez okno

Dramat w Goleniowie. 3-letnia dziewczynka wypadła z balkonu

Dramatyczne chwile w Goleniowie. 3-letnia dziewczynka wypadła z balkonu na drugim piętrze. Na razie nie wiadomo, jak doszło do tego wypadku. - Dziewczynka w stanie ogólnym dobrym została przewieziona do szpitala. Badamy okoliczności tego zdarzenia - mówi mł. asp. Anna Dygas, rzeczniczka prasowa Komendy Powiatowej Policji w Goleniowie.

Dramat w Goleniowie. 3-letnia dziewczynka wypadła przez balkon

Dramatyczne sceny rozegrały się w Goleniowie. Około godziny 14, we wtorek 12 kwietnia, 3-letnia dziewczynka wypadła z balkonu na drugim piętrze.

- Dziewczynka w stanie ogólnym dobrym została przewieziona do szpitala w Szczecinie przy ul. Unii Lubelskiej. Na razie nie wiemy, co się wydarzyło. Badamy okoliczności tego zdarzenia - mówi mł. asp. Anna Dygas, rzeczniczka prasowa Komendy Powiatowej Policji w Goleniowie.

W domu w raz dziewczynką była mama. Kobieta była trzeźwa.

Czytaj także: Szczecin: Przyszedł pijany do pracy i wszczął awanturę. To był dopiero początek kłopotów 32-latka

Na miejscu wypadku pracowały dwa zastępy straży pożarnej. - Gdy dotarliśmy na miejsce, dziewczynka była  w domu, tam przejął ją Zespół Ratownictwa Medycznego. Na razie trudno mówić o okolicznościach tego wypadku - tłumaczy mł. asp. Dariusz Schacht, rzecznik prasowy KP PSP w Goleniowie.

Jak udało nam się ustalić, dziewczynka spadła na piasek. Dziewczynka nie miała żadnych złamań, ani obrażeń zewnętrznych, jednak traciła okresowo przytomność.

Express Biedrzyckiej 12.04 (gen. Tomasz Drewniak, Barbara Dolniak, dr Anna Materska-Sosnowska) Sedno Sprawy: Stanisław Karczewski
Sonda
Czy boisz się o swoje dziecko?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany