On pijany, ona bez prawka. Niecodzienna stłuczka na szczecińskich Pomorzanach

i

Autor: mat. policji On pijany, ona bez prawka. Niecodzienna stłuczka na szczecińskich Pomorzanach

On pijany, ona bez prawka. Niecodzienna stłuczka na szczecińskich Pomorzanach

2022-04-12 13:00

Wydawało się, że to zwykła kolizja, jakich zdarza się wiele w Szczecinie. Nikt nie został ranny, ucierpiały jedynie samochody, a policjanci musieli ustalić, kto jest sprawcą, a kto poszkodowanym. Wszystko jednak mocno skomplikowało się na miejscu zdarzenia. Okazało się bowiem, że uczestnik zdarzenia był pijany, a sprawczyni nie miała prawa jazdy.

To miała być interwencja jakich policjanci szczecińskiej drogówki przeprowadzają często nawet kilka w ciągu dnia. W sobotę, 9 kwietnia, po południu, funkcjonariusze zostali skierowani do kolizji BMW i audi na ulicy Milczańskiej na Pomorzanach, by wyjaśnić okoliczności zdarzenia.

Czytaj też: Szaleńczy pościg na ulicach Gryfina. Audi wylądowało w rowie

Mundurowi wstępnie ustalili, że winną kolizji była kierująca BMW, która nie ustąpiła pierwszeństwa kierującemu osobowym audi. Standardowo, kierowcy obu aut zostali przebadani na obecność alkoholu. I tutaj sprawa się skomplikowała. Okazało się bowiem, że 30-letni kierujący audi miał w wydychanym powietrzu ponad promil alkoholu. To jednak nie koniec. Policjanci ustalili, że kobieta, która spowodowała kolizję, nie posiada prawa jazdy, gdyż zostało jej wcześniej zabrane... za jazdę pod wpływem alkoholu.

Oboje kierujący będą teraz mieli poważne problemy. Nie dość, że utracili prawa jazdy, to jeszcze zostali z uszkodzonymi samochodami. Poza tym wkrótce odpowiedzą przed sądem za swoje nieodpowiedzialne zachowanie.

Czytaj też: Przyszedł pijany do pracy i wszczął awanturę. To był dopiero początek kłopotów 32-latka

Sonda
Nowe kary dla pijanych kierowców. Co o nich sądzisz?
Piraci drogowi w Zachodniopomorskiem. Ich wyczyny budzą grozę!
Nasi Partnerzy polecają