Dorota Szelągowska z ekipą znów na Pomorzu Zachodnim. Gdzie kręcą Totalne remonty Szelągowskiej?

i

Autor: Instagram / dotindotin Dorota Szelągowska z ekipą znów na Pomorzu Zachodnim. Gdzie kręcą "Totalne remonty Szelągowskiej"?

Dorota Szelągowska znów odwiedziła Pomorze Zachodnie. Gdzie kręcą "Totalne remonty Szelągowskiej"?

2022-06-14 16:40

"Totalne remonty Szelągowskiej" to program emitowany na antenie TVN i HGTV, który cieszy się ogromną popularnością. Znana projektantka jeździ po całej Polsce i remontuje mieszkania osób, które robią coś dobrego dla innych i zostają zgłoszone do programu przez swoich przyjaciół. Dorota Szelągowska w nowym sezonie "Totalnych remontów" odwiedzi Pomorze Zachodnie. Będzie to już druga wizyta w naszym regionie. W jakim mieście tym razem pojawi się Dorota i jej ekipa, czyli m.in. Darek Stolarz, Marika i Ivan?

Dorota Szelągowska jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Ostatnio na Instagramie zamieściła zdjęcia, na których pochwaliła się nie tylko nową fryzurą, ale także miejscem, w którym realizowany jest kolejny odcinek "Totalnych remontów Szelągowskiej". Wszystko wskazuje na to, że znana projektantka wraz ze swoją ekipą po raz kolejny wybrała się na Pomorze Zachodnie. Przypomnijmy, w 2020 roku, w pierwszym sezonie hitowego programu Dorota Szelągowska wyremontowała kawalerkę w centrum Szczecina, należącą do 26-letniej Julki, pielęgniarki ze szpitala przy ul. Arkońskiej. Tym razem na trasie ekipy "Totalnych remontów" znajdzie się inne miasto w Zachodniopomorskiem.

Czytaj też: Krzysztof Miruć: "Jestem fetyszystą betonu". Zobacz rozmowę ze znanym architektem HGTV i TVN! [WIDEO]

"Rozpoczęłam dziś dzień od bycia atrakcją dla młodzieży ze Szczecina, co była na zielonej szkole, oraz dla pań sprzątających"

- napisała Dorota Szelągowska na Instagramie, dzieląc się również informacjami z placu budowy.

"A na budowie spoko. Mamy totalne opóźnienie, wiec robimy to co każdy normalny człowiek jak go goni termin i ma za dużo na głowie - czyli zajmujemy się głupotami i czymś zupełnie niezwiązanym z tematem"

- pochwaliła się projektantka, dodając na końcu "ucałowania z Wałcza".

W kolejnym wpisie Dorota Szelągowska nie kryła swojej fascynacji zachodniopomorskim miastem.

"Wałczu drogi, ale było ekstra! Kilometry polnymi ścieżkami, jeziora - te w środku miasta i te ukryte w leśnej gęstwinie. A jaka tam jest kryształowa woda! Magiczne wiadukty, pomosty na odludziu, ognisko na dzikiej plaży, zapach wszystkiego co z wakacji w dzieciństwie i tony endorfin"

- napisała na Instagramie i dodała:

"No i jeszcze ludzie, też superanccy. To pewnie dzięki wodzie. Ale ja tu wrócę!"

Gwiazda HGTV potwierdziła, że jeden z odcinków w przyszłym sezonie "Totalnych rewolucji Szelągowskiej" został zrealizowany właśnie w tym mieście. Jaka metamorfoza wydarzy się w Wałczu? Kto będzie jej bohaterem? Przekonamy się już po wakacjach, gdy na antenę TVN i HGTV trafią premierowe odcinki programu.

Czytaj też: Dorota Szelągowska w Szczecinie. Internauci mocno ZRUGALI projektantkę. Za co?

Rzucam hasło: Wiesiek Skiba
Nasi Partnerzy polecają