Dorota Szelągowska

i

Autor: Instagram

Dorota Szelągowska w Szczecinie. Internauci mocno ZRUGALI projektantkę. Za co?

2020-10-14 12:01

Odcinek programu "Totalne remonty Szelągowskiej", w którym znana projektantka odmieniła niewielkie mieszkanie pielęgniarki ze Szczecina, wywołał wiele emocji, w większości pozytywnych. 26-letnia Julka, która na co dzień pracuje w szpitalu przy ul. Arkońskiej, wzbudziłą ogromną sympatię widzów. Czujni internauci zauważyli w programie jeden szczegół, za który Dorocie Szelągowskiej trochę się od nich "oberwało". O co poszło?

W drugim odcinku programu, Dorota Szelągowska nie tylko wyremontowała 32-metrową kawalerkę 26-letniej pielęgniarki i stworzyła jej elegancki salon, zdobiony sztukateriami i obrazami, stylową kuchnię w kolorze butelkowej zieleni, a także łazienkę z piękną wanną na lwich łapach. Projektantka spotkała się również ze współpracownikami Julki na pokładzie statku wycieczkowego, którym wspólnie wybrali się w rejs po Odrze, by podziwiać panoramę Szczecina od strony wody, a także porozmawiać na temat ciężkiej pracy medyków w obecnej, trudnej sytuacji wywołanej pandemią koronawirusa. Na Instagramie pojawiło się również wspólne zdjęcie z personelem szpitala przy ul. Arkońskiej.

Internauci zwrócili uwagę na jeden szczegół. Mianowicie chodziło o brak maseczek. Pod postem rozgorzała gorąca dyskusja.

"Rozmawiacie w programie na łajbie o covidzie w tyle osób bez maseczek, a mówi Pani o osobach które ich nie noszą, trochę nie po kolei... poza tym powinien być zachowany dystans" - napisała jedna z internautek.

"Odcinek był nagrywany w sierpniu. Wszyscy byliśmy przetestowani. Program był nagrywany zgodnie z obowiązującymi w sierpniu procedurami" - odpowiedziała jej Dorota Szelągowska.

"Bardzo Ciebie lubię. Ale nie za brak dystansu i brak maseczek. Mamy swoje matki i swoje babcie. Kochajmy je troszczymy się" - skomentowała inna internautka.

"W życiu prywatnym zachowuję dystans praz noszę maseczkę, przed kamerą, w pracy nie - zgodnie z obowiązującym prawem. Zdjęcie zaś zostało zrobione w sierpniu - wtedy nie byliśmy w żółtej strefie" - odpowiedziała jej Dorota, jednak internautka nie odpuszczała:

"No właśnie Pani Dorota strzrelila sobie w kolano. W ujęciu programu w tv opowiadające pielęgniarki o ludziach śmieszkujących z maseczek i nie wierzących w wirusa w rozmowie z Panią Dorotą siedzą w kilkanaście osób przy stole bez ŻADNYCH MASECZEK I BEZ ŻADNEGO DYSTANSU. Ujecie dalej i Pani Dorota przytula twarzą w twarz główną bohaterkę. To jest serio program kręcony w pandemii???!!!!! Cholera jasna, aż człowieka krew zalewa gdy służba zdrowia wypruwa sobie flaki prosząc o dystans i maseczki, a tutaj przedstawicielki służby zdrowia w najlepsze w prowadząca bez żadnej ochrony" - napisała.

Wiele osób stanęło jednak w obronie popularnej projektantki, a większość komentarzy dotyczyła samej metamorfozy, którą internauci uznali za bardzo udaną.

"Totalne remonty Szelągowskiej" to już kolejny program po emitowanych na antenie TVN i HGTV: "Dorota cię urządzi", "Domowe rewolucje" czy "Dorota inspiruje", w którym znana projektantka wnętrz przeprowadza metamorfozy mieszkań. Od lat w tych zadaniach towarzyszy jej sympatyczny stolarz Dariusz Wardziak, utalentowana pani architekt Marika Jóźwiak i niezastąpiona polsko-ukraińska ekipa budowlana. W swoim najnowszym programie Dorota Szelągowska przeprowadza remont w domach wyjątkowych osób, które na co dzień poświęcają się dla innych.

Odcinek "Totalnych remontów Szelągowskiej" realizowany w Szczecinie, został wyemitowany premierowo w poniedziałek, 12 października, o godz. 21:30, na antenie TVN. Widzowie HGTV będą mogli go obejrzeć w piątek, 16 października o godz. 22:00 oraz w licznych powtórkach. Powtórkę na antenie TVN będzie można zobaczyć w niedzielę, 18 października o godz. 18:00.

Łukasz Szumowski ma koronawirusa. Wiemy, jakie ma objawy
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany