Dobrzany: Odcięli sznur i przystąpili do reanimacji. Pomoc nadeszła w ostatniej chwili

i

Autor: mjtrimble / CC0 / pixabay.com Dobrzany: Odcięli sznur i przystąpili do reanimacji. Pomoc nadeszła w ostatniej chwili

Dobrzany: Odcięli sznur i przystąpili do reanimacji. Pomoc nadeszła w ostatniej chwili

2021-06-22 11:09

O życiu 47-latka decydowały dosłownie sekundy. Jeszcze chwila, a prawdopodobnie doszłoby do tragedii, gdyż nie udałoby się uratować desperata, który targnął się na własne życie. Pomoc nadeszła w ostatniej chwili. Ocalony mężczyzna trafił do szpitala, gdzie znalazł się pod fachową opieką lekarzy.

Do dramatycznych zdarzeń doszło w miniony czwartek, 17 czerwca. Tuż po godz. 20:00, pełniący służbę dzielnicowi z Dobrzan (woj. zachodniopomorskie) otrzymali zgłoszenie o awanturze domowej w jednym z gospodarstw. Gdy dotarli na miejsce interwencji, nikogo nie zastali pod wskazanym adresem. Dom był otwarty, co wskazywało, że mogło wydarzyć się coś niepokojącego. Podczas sprawdzania terenu posesji, policjanci natknęli się na przerażający widok.

Czytaj też: Szczecin: Pomoc nadeszła w OSTATNIEJ chwili. Policjant w ostatniej chwili odciął SZNUR!

Na podwórku funkcjonariusze zauważyli wiszące ciało. Mężczyzna nie dawał żadnych oznak życia. Bez chwili zastanowienia policjanci odcięli sznur i przystąpili do czynności ratowniczych. Po trwającej kilka chwil resuscytacji krążeniowo-oddechowej, udało się przywrócić funkcje życiowe desperata. Do czasu przyjazdu karetki pogotowia ratunkowego policjanci stale kontrolowali stan mężczyzny.

Ocalony 47-latek został przewieziony do szpitala, gdzie trafił pod opiekę lekarzy.

Czytaj też: Ładzin: Awantura między sąsiadami zakończyła się STRZELANINĄ!

Policjanci z Dobrzan uratowali życie 47-letniego mężczyzny

i

Autor: mat. policji Policjanci z Dobrzan uratowali życie 47-letniego mężczyzny
Z sercem na pokładzie. W półtorej godziny ze Szczecina do Wrocławia