Przedmioty zgubione w szczecińskich tramwajach

i

Autor: SE.pl

Co szczecinianie gubią podczas podróży tramwajem? Możecie być zaskoczeni! [GALERIA]

2021-05-05 10:39

Pasażerowie podróżujący tramwajami po Szczecinie, potrafią gubić najróżniejsze, często dość nietypowe przedmioty. Wśród nich są zarówno te, którymi posługujemy się na co dzień, jak i dość niecodzienne znaleziska. Co gubią szczecinianie podczas codziennych podróży tramwajem? Możecie być naprawdę zaskoczeni!

W poniższej galerii znajdziecie kilka najciekawszych przykładów przedmiotów, które roztargnieni mieszkańcy pozostawili w tramwajach kursujących codziennie po ulicach Szczecina. Spółka Tramwaje Szczecińskie publikuje listę przedmiotów znalezionych w pojazdach komunikacji miejskiej, które wciąż czekają na swoich właścicieli, którzy mogą zgłosić się po ich odbiór. Wśród nich są zarówno rzeczy codziennego użytku, jak i dość niecodzienne znaleziska.

Zobacz też: Tutaj ludzkie mięso przerabiano na... BIGOS! Kamienica legendarnego "rzeźnika z Niebuszewa" już tak nie wygląda [ZDJĘCIA, WIDEO]

Jak można odzyskać zgubione przedmioty? Więcej informacji znajduje się na stronie internetowej Tramwajów Szczecińskich. Tam również opublikowana została pełna lista przedmiotów zgubionych przez pasażerów.

Zobacz też: Urodziłeś się w czasach PRL? Musisz pamiętać te słodycze! [GALERIA]

Dom legendarnego "rzeźnika z Niebuszewa" zmienił się nie do poznania
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany