Chłopczyk zmarł zamknięty w samochodzie. Potworna tragedia w Szczecinie

i

Autor: DOMIN, SHUTTERSTOCK Chłopczyk zmarł zamknięty w samochodzie. Potworna tragedia w Szczecinie.

Chłopczyk zmarł zamknięty w samochodzie. Potworna tragedia w Szczecinie

2022-06-22 19:06

W Szczecinie zmarł półtoraroczny chłopiec. Okazało się, że matka dziecka zostawiła chłopczyka na cały dzień w samochodzie. Służby ratunkowe przeprowadziły reanimację, ale niestety dziecka nie udało się uratować. Policja pod nadzorem prokuratora wyjaśnia szczegóły tragedii.

Szczecin. Matka zostawiła dziecko w samochodzie

Jak doszło do tragedii, która rozegrała się w Szczecinie? Jak informuje RMF FM, w środę (22 czerwca) 38-letnia kobieta rano zawiozła starsze dziecko do przedszkola. Później pojechała do pracy i zostawiła tam samochód marki Hyundai. Przed godz. 17 udała się do żłobka, aby odebrać młodszego syna. Tam dowiedziała się, że tego dnia nie przywiozła chłopczyka do placówki. Kobieta wróciła do auta i zauważyła, że na tylnym siedzeniu pasażera znajduje się półtoraroczny chłopiec, który przez cały ten czas siedział w samochodzie kobiety. Interweniowały służby ratunkowe, które przeprowadziły reanimację dziecka. Niestety, chłopca nie udało się uratować. Na miejscu pracuje policja pod nadzorem prokuratora. Rodzina znajduje się pod opieką psychologa.

W rozmowie z PAP rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Szczecinie przekazała, że prokuratura nie wypowiada się w tej sprawie, nie potwierdza także śmierci dziecka. Prawdopodobnie informacje zostaną podane w czwartek.

Policjanci przypominają, aby pod żadnym pozorem, szczególnie w okresie letnim, nie zostawiać dziecka samego w samochodzie. Nawet krótkotrwały pobyt dziecka w rozgrzanym aucie może doprowadzić do tragedii.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Przyjechali do Szczecina z Małopolski. Wiózł ich pijany kierowca!

Sonda
Czy kary za przemoc wobec dzieci powinny być wyższe?
Express Biedrzyckiej 22.06 (Adam Bielan, prof. Ewa Marciniak, gen. Stanisław Koziej) Sedno Sprawy: Maciej Wąsik
Listen to "Zaczęły się upały, skończył się zdrowy rozsądek. Ludzie zostawiają zwierzęta w rozgrzanych samochodach." on Spreaker.