Chcesz kupić lampki choinkowe? Możesz się zdziwić! W szczecińskich sklepach powiało WIOSNĄ! [ZDJĘCIA]

2020-12-22 8:03

Chociaż w sklepach mamy właśnie kumulację gorączki świątecznych zakupów, część klientów, zwłaszcza tych, którzy zostawili przygotowania do Bożego Narodzenia na ostatnią chwilę, może się nieco zdziwić. W wielu szczecińskich sklepach na próżno już szukać lampek choinkowych czy ozdób świątecznych. Ich miejsce zajęły... artykuły wielkanocne!

W popularnych sieciach sklepów z artykułami wyposażenia wnętrz trwa właśnie wielkie "przemeblowanie". Z półek znikają bombki, łańcuchy, lampki choinkowe i inne bożonarodzeniowe gadżety. Część z nich trafiła już na regały z napisem "wyprzedaż", jednak wybór jest niewielki. W wielu placówkach brakuje nawet lampek choinkowych. Klienci, którzy zostawili dekorowanie domów na święta, mogą mieć poważny problem.

Zobacz też: "Gwiazda Betlejemska" rozbłyśnie na niebie na święta! Po raz pierwszy od 800 lat!

Na działach z artykułami sezonowymi można już jednak poczuć... wiosnę! Na regałach można zauważyć typowo wiosenne dekoracje - stroiki ze sztucznych wiosennych kwiatów, zające, a nawet dekoracje wielkanocne! Co bardziej zapobiegliwi, mogą już więc zacząć przygotowania do świąt... ale nie tych, które będziemy obchodzić już za kilka dni.

Wybierz najpiękniej rozświetlone miasto w Polsce! Do wygrania sprzęt o wartości 200 tys. złotych. Kliknij tutaj!

Sonda
Dekoracje wielkanocne w sklepach w grudniu
Wiśnia japońska na Jasnych Błoniach zakwitła na same święta!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany