13-letni Kuba ze Świnoujścia odnaleziony! Był głodny i spragniony

i

Autor: DOMIN/SUPER EXPRESS 13-letni Kuba ze Świnoujścia odnaleziony! Był głodny i spragniony

13-letni Kuba ze Świnoujścia odnaleziony! Był głodny i spragniony

2022-05-24 12:11

Po blisko dobie poszukiwań 13-letni Kuba ze Świnoujścia (zachodniopomorskie) odnalazł się cały i zdrowy. Przez całą noc w niedzielę (22 maja), do wieczora w poniedziałek (23 maja) służby z regionu przeczesywały miasto. Skutecznie. Policyjny patrol wypatrzył chłopca przy ul. Roosevelta. Kuba był głodny i spragniony. Dlaczego uciekł z domu? Służby o tym nie informują, ale na pewno chłopca czeka poważna rozmowa z rodzicami, którym syn napędził strachu.

Kuba wyszedł z domu w minioną niedzielę (22 maja). Kiedy nie wrócił wieczorem do domu, rodzice zaalarmowali policję w Świnoujściu. Chłopiec nie miał przy sobie telefonu. W poszukiwania 13-latka zaangażowały się służby z całego regionu, w tym policjanci na koniach ze Szczecina, a także Wodne Pogotowie Ratunkowe na quadach. Sprawdzano doniesienia o tym, że chłopiec był widziany w pobliskim lesie. Ostatecznie policyjny patrol wypatrzył go dzień później około godz. 18 przy ul. Roosevelta.

PRZECZYTAJ TEŻ: 7-latek widział, jak ojciec przed prokuraturą zadźgał matkę. Trwa zbiórka na terapię

Chłopiec był zmęczony, głodny i spragniony, ale cały i zdrowy. Po chłopca przyjechała rodzina. Policja zakończyła akcję poszukiwawczą.

Sonda
Czy brałeś/brałaś kiedyś udział w poszukiwaniach osób zaginionych?
Nasi Partnerzy polecają