KIA Polmotor Szczecin Cup 2022

i

Autor: Grzegorz Kluczyński KIA Polmotor Szczecin Cup 2022

KIA Polmotor Szczecin Cup 2022. Za nami tydzień sportowych emocji [ZDJĘCIA]

2022-05-22 19:14

To był tydzień prawdziwych sportowych emocji i prawdziwe święto tenisa. W sobotę, 21 maja zakończył się KIA Polmotor Szczecin Cup. W hali tenisowej przy alei Wojska Polskiego w Szczecinie spotkali się miłośnicy tej dyscypliny sportowej. Nie zabrakło sportowej rywalizacji, ale też dobrej zabawy.

W ramach KIA Polmotor Szczecin Week - tygodniowego święta tenisa w hali tenisowej KIA Promotor Arena przy al. Wojska Polskiego i kortach zewnętrznych rozegrane zostały trzy turnieje, połączone z atrakcjami dla dzieci i dorosłych.

Czytaj też: Rower miejski również poza granicami Szczecina. Dokąd dojedzie BikeS?

Podsumowaniem KIA Polmotor Szczecin Cup było wydarzenie, które łączyło w sobie zarówno sportową rywalizację, jak i szeroko pojętą rozrywkę dla całych rodzin. Na terenie hali przy Wojska Polskiego 127 na mieszkańców Szczecina czekały liczne atrakcje. Nie odstraszyła ich nawet dość kapryśna pogoda.

W miasteczku turniejowym każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Na najmłodszych czekały zjeżdżalnie i zamki dmuchane, wata cukrowa. Na miłośników dobrego jedzenia czekały food trucki, a dla koneserów kawy - aromatyczny napar ze szczecińskiej palarni. Na miejscu była też ekipa Radia Eska, która przygotowała strefę chill-outu i dobrej zabawy. Po ostatnim turnieju, czyli Kia Polmotor Stars Cup, w którym wzięli udział m.in. przedstawiciele szczecińskiego biznesu, odbył się koncert zespołu Time To Express oraz chóru Uniwersytetu Szczecińskiego.

Czytaj też: Drogie pływanie w Szczecinie. Nowy cennik na Floating Arenie. Można złapać się za głowę!

Sonda
Czy grasz w tenisa?
Iga Świątek o zostaniu pierwszą światową rakietą
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany