Przewozy Regionalne

i

Autor: Grzegorz Kluczyński Przewozy Regionalne

Ze Szczecina nad morze lub w Polskę... na majówkę jedź pociągiem!

2016-04-26 14:41

W tym roku kalendarz sprzyja urlopowiczom. Wystarczy jeden dzień urlopu, aby cieszyć się długim czterodniowym weekendem. Dzięki temu można sobie zaplanować dalsze podróże. Dzięki specjalnej ofercie Przewozów Regionalnych, wyjazdy mogą nas kosztować zaledwie 39 złotych.  

"Mini bilet turystyczny" będzie ważny od piątku, 29 kwietnia, od godziny 18.00 aż do godziny 6.00, w środę, 4 maja.

- Można podróżować bez ograniczeń - mówi Przemysław Tarasiewicz z zachodniopomorskich Przewozów Regionalnych. - Wszystko zależy od tego ile podróżny zdąży. "Mini bilet turystyczny" jest ważny w pociągach Przewozów Regionalnych.

Oznacza to, że możemy pojechać ze Szczecina nad morze - do Świnoujścia lub Kołobrzegu, na lotnisko w Goleniowie lub w każdy inny zakątek naszego województwa. Dla tych, którzy chcieliby skorzystać również z oferty innych przewoźników i wybrać się nieco dalej, przewidziano bilet turystyczny, który kosztuje 45 złotych. Na jego podstawie będzie można korzystać z pociągów takich przewoźników jak Koleje Dolnośląskie, Koleje Małopolskie, Koleje Wielkopolskie, Arriva i Łódzka Kolej Aglomeracyjna.

Dodatkowo, podczas weekendu majowego na trasy wyjedzie więcej pociągów. Przewozy Regionalne dostawią również dodatkowe wagony do najbardziej obleganych składów.

Przeczytaj również: Bogatsza oferta na nadodrzańskich bulwarach. Już wkrótce nowe sklepy i restauracje!

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany