Zamienił grosze na fortunę! Szczęściarz z Gryfina zaszaleje na zakupach

i

Autor: Pexels / CC0 / pixabay.com, gk Zamienił grosze na fortunę! Szczęściarz z Gryfina zaszaleje na zakupach

Ale mu się trafiło!

Zamienił grosze na fortunę! Szczęściarz z Gryfina zaszaleje na zakupach

2023-01-31 12:20

O ogromnym szczęściu może mówić mieszkaniec Gryfina, który wydając zaledwie 1,50 zł, nagle stał się bogatym człowiekiem. Za pieniądze, które zdobył, z pewnością będzie mógł zaszaleć na zakupach, albo przeznaczyć je na poważną inwestycję. Jak tego dokonał? Recepta na sukces, wbrew pozorom, okazała się bardzo prosta!

385 114 zł - dokładnie tyle wygrał szczęśliwy gracz z Gryfina, który postanowił zagrać w Mini Lotto i w sobotę, 28 stycznia wysłał kupon w punkcie przy ul. Rapackiego. Wylosowane liczby: 7, 32, 33, 37, 38 pokrywały się z tymi zaznaczonymi na kuponie, a to oznaczało tylko jedno - wysoką wygraną.

Co można zrobić z takimi pieniędzmi? Za tę kwotę można zaszaleć na zakupach, zainwestować, kupić wysokiej klasy samochód, albo wybrać się w daleką podróż w najbardziej egzotyczne miejsca na świecie. Możliwości jest naprawdę sporo.

Jak grać w Mini Lotto?

Zagrać można w tradycyjny sposób, w punkcie Lotto, ale także na stronie internetowej www.lotto.pl lub w aplikacji mobilnej. Jeden zakład kosztuje tylko 1,50. Następnie należy wybrać 5 z 42 liczb i oczekiwać losowania. Główna wygrana wynosi 400 tysięcy, jednak w przypadku kilku szczęśliwych kuponów, jest ona dzielona na wszystkich graczy.

Sonda
Wygrałeś kiedyś w LOTTO?
Światełko do Nieba WOŚP w Morskim Centrum Nauki w Szczecinie
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany