Zaginiona Weronika Bodys

i

Autor: mat. policji

Zaginęła 25-letnia Weronika. Wyszła z domu, nie zabierając nawet telefonu

2021-02-12 12:05

Wyszła z domu, nie zabierając ze sobą żadnych osobistych rzeczy. Od tego momentu minęły już długie tygodnie, a z 25-letnią Weroniką wciąż nie ma kontaktu. Trwają poszukiwania kobiety.

Poszukiwania 25-letniej Weroniki Bodys zamieszkałej w Szczecinie prowadzą policjanci z Komisariatu Policji Szczecin – Nad Odrą. Na początku stycznia 2021 roku kobieta wyszła z domu pozostawiając dokumenty, telefon, rzeczy osobiste. Do chwili obecnej nie powróciła, nie nawiązała kontaktu z rodziną, nieznane jest jej miejsce pobytu.

Rysopis:

  • Wzrost ok. 170 cm,
  • sylwetka krępa,
  • włosy do ramion, koloru rudego.

Mogła mieć na sobie dresy w kolorze czarnym, lub niebieskie jeansy, kurtkę w kolorze kremowym z kapturem, z puchową wstawką.

Zobacz też: Szczecin: Chciałeś sobie popływać? ZAPOMNIJ! Pływalnie nadal zamknięte

25 - latka posiada znaki szczególne, mianowicie tatuaż na karku koloru czarnego przedstawiający po lewej stronie diabła a po prawej diabła o kształcie kobiety z rogami.

Osoby, które widziały Weronikę Bodys po jej zaginięciu albo mają jakąkolwiek wiedzę na temat miejsca jej pobytu, proszone są o pilny kontakt z policjantami z Komisariatu Policji Szczecin – Nad Odrą pod nr tel. 47 48 16 437 lub 47 78 19 104.

Sonda
Czy kiedykolwiek angażowałeś/aś się w poszukiwania zaginionej osoby?
Zima w Szczecinie. "Ale urwał!", czyli najsłynniejsza górka w Polsce zasypana śniegiem