Zachodniopomorskie: Trudne powroty znad morza. Korek na autostradzie A6 ma 4 kilometry!

2021-06-20 12:56
Korek na autostradzie A6
Autor: GDDKiA Szczecin Korek na autostradzie A6

Kierowcy wracający z miejscowości nadmorskich, muszą uzbroić się w spore pokłady cierpliwości. Z powodu wzmożonego ruchu i utrudnień związanych z przebudową węzła Szczecin-Kijewo, na autostradzie A6 utworzył się blisko 4-kilometrowy zator. Z każdą kolejną godziną sytuacja może być jeszcze trudniejsza.

Na utrudnienia napotkają kierowcy jadący w stronę Kołbaskowa, Berlina, Gorzowa Wielkopolskiego i Zielonej Góry. Ci, którzy jadą w stronę Szczecina, mogą skorzystać ze zjazdu na węźle Dąbie, by nie stać w długiej kolejce przed węzłem Kijewo, gdzie ruch odbywa się tylko jedną jezdnią.

Czytaj też: Szczecin: Miejskie rowery idą "pod młotek". Można je kupić za grosze! [ZDJĘCIA]

Warto również korzystać z objazdów i dróg alternatywnych. Kierowcy jadący od strony Koszalina, mogą przejechać przez węzeł Nowogard Północ (DW106), Stargard i Pyrzyce (DW122) do węzła Pyrzyce. Natomiast kierowcy jadący od Świnoujścia mogą wybrać drogę przez Goleniów Północ (S6), węzeł Goleniów Lotnisko (DW113), Maszewo (DW106), Stargard, Pyrzyce (DW122) i również do węzła Pyrzyce.

Czytaj też: Zderzenie ciężarówek przewożących czołgi niedaleko Szczecina! Wybuchł pożar [ZDJĘCIA]

Korek na autostradzie A6
Autor: Google Maps
Rowerzyści kontra naturyści. Słynna naga plaża przestanie istnieć?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE