Zderzenie ciężarówek przewożących czołgi niedaleko Szczecina! Wybuchł pożar [ZDJĘCIA]

2021-06-19 13:53
Szczecin. Zderzenie ciężarówek przewożących czołgi
Autor: Piotr Domin

Niespokojnie w województwie zachodniopomorskim. W wyniku zderzenia dwóch ciężarówek przewożących czołgi autostradą A6 doszło do pożaru - poinformował w rozmowie z Polską Agencją Prasową rzecznik prasowy KM PSP w Szczecinie kpt. Franciszek Goliński. Do kolizji doszło w sobotę (19 czerwca) na wysokości węzła Podjuchy w kierunku Kołbaskowa. Utrudnienia na tej trasie potrwają kilka godzin.

Zderzenie ciężarówek przewożących czołgi niedaleko Szczecina! Wybuchł pożar, poważne utrudnienia

Kpt. Goliński powiedział w rozmowie z Polską Agencją Prasową, że dwie ciężarówki przewożące czołgi zderzyły się na autostradzie A6 w sobotę ok. godz. 11:50. Doszło do pożaru. - Pojazdy były bez amunicji. Wybuchy, które było słychać, to był efekt pękających opon samochodów ciężarowych - podał rzecznik prasowy KM PSP w Szczecinie, cytowany przez PAP. Strażak dodał, że pożar został ugaszony o godz. 12:20. W akcji gaśniczej brało udział pięć zastępów PSP i jedna jednostka ochotnicza.

Przeczytaj też: Szczecin: Kolejne utrudnienia w rejonie węzła Granitowa. Ruch wahadłowy na wiadukcie

- Kpt. Goliński przekazał, że dwaj kierowcy ciężarówek zostali przewiezieni do szpitala na badania. Utrudnienia w kierunku Kołbaskowa potrwają jeszcze kilka godzin - czytamy w materiale na stronie Polskiej Agencji Prasowej.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

Pożar w Pruszkowie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE