Zabrakło mu wódki, więc pojechał na stację benzynową. Szczecinianin miał na sumieniu dużo więcej

i

Autor: KirsiV / CC0 / pixabay.com Zabrakło mu wódki, więc pojechał na stację benzynową. Szczecinianin miał na sumieniu dużo więcej

Zabrakło mu wódki, więc pojechał na stację benzynową. Szczecinianin miał na sumieniu dużo więcej

2022-04-21 12:17

W sklepie na jednej ze stacji benzynowych kupił butelkę wódki, wsiadł do samochodu i ruszył "wężykiem". Na podejrzane zachowanie kierującego oplem zwrócili uwagę policjanci patrolujący ulice Szczecina. Postanowili go zatrzymać. Okazało się, że 56-latek nie tylko był pijany. Na sumieniu miał dużo więcej.

Do zdarzenia doszło kilka dni temu. Uwagę patrolujących ulice Szczecina funkcjonariuszy z Referatu Wywiadowczego zwrócił mężczyzna, który na jednej ze stacji benzynowych wsiadł do samochodu z butelką wódki. Sposób jazdy kierującego oplem wskazywał, że może on być pod wpływem alkoholu.

Czytaj też: Na widok radiowozu zawrócił... i wylądował w rowie! Niecodzienna interwencja szczecińskiej drogówki

"Wywiadowcy" bez chwili wahania zatrzymali auto do kontroli drogowej, podczas której wyszło na jaw, że 56 latek jest nietrzeźwy. Urządzenie do badania trzeźwości wskazało, że ma on około 2 promili w organizmie.

Okazało się, że to nie jedyne przewinienie szczecinianina. W trakcie kontroli wyszło na jaw, że mężczyzna ma zatrzymane prawo jazdy i aktywny zakaz prowadzenia pojazdów za... kierowanie pod wpływem alkoholu.

56-latka czekają teraz poważne konsekwencje. Ze swojego nieodpowiedzialnego zachowania będzie tłumaczył się przed sądem.

Czytaj też: W paczce zamiast ubrań były drewniane klocki... z tajemniczym "nadzieniem"! Niecodzienne odkrycie na poczcie w Szczecinie

Sonda
Nowe kary dla pijanych kierowców. Co o nich sądzisz?
Piraci drogowi w Zachodniopomorskiem. Ich wyczyny budzą grozę!