Żabka przyniosła mu szczęście i ogromną kasę. Szczecinianin zaszaleje na świątecznych zakupach

i

Autor: Andrea Piacquadio, Pixabay / CC0 / pexels.com Żabka przyniosła mu szczęście i ogromną kasę. Szczecinianin zaszaleje na świątecznych zakupach

Ale miał farta!

Żabka przyniosła mu szczęście i ogromną kasę. Szczecinianin zaszaleje na świątecznych zakupach

2023-11-17 9:24

Nie tylko czterolistna koniczyna musi przynosić szczęście. Przekonał się o tym pewien szczecinianin, dla którego symbolem szczęścia okazała się... żabka. Na jego konto wpadnie całkiem spora kwota, za którą będzie mógł nie tylko zaszaleć na zbliżających się wyprzedażach z okazji "Black Friday" i świątecznych zakupach, ale też z pewnością zazna odrobiny luksusu.

Recepta na sukces okazała się banalnie prosta. Mieszkaniec Szczecina postanowił "zainwestować" w swoje szczęście, kupując zdrapkę w grze "Żabka szczęścia". W środę, 15 listopada, w punkcie Lotto przy ulicy Duńskiej nabył los, wydając na niego zaledwie 5 złotych. Po zdrapaniu warstwy farby, jego oczom ukazała się kombinacja liczb, która wskazywała na główną wygraną w niebagatelnej kwocie 200 tysięcy złotych!

Co można zrobić z takimi pieniędzmi? Możliwości jest naprawdę sporo. Zbliża się okres wyprzedaży i gorączka świątecznych zakupów. Będzie to więc okazja by nieźle zaszaleć w sklepach. Za taką kwotę można również wybrać się na egzotyczne wakacje, a także zapewnić sobie całkiem sporą dawkę luksusu.

Jak grać w Zdrapki?

Zasada jest bardzo prosta, a wydatek niewielki. Ceny losów zaczynają się dosłownie od złotówki, a wygrane mogą być ogromne. Gra w Zdrapki jest dostępna w Lotto od ponad 20 lat. W ofercie znajduje się ponad 40 różnych rodzajów gier, w których można wygrać zarówno mniejsze kwoty, za które można zrobić naprawdę duże zakupy, albo zafundować sobie prawdziwe luksusy, wygrywając miliony złotych.

Quiz: Dopasuj walutę do kraju

Pytanie 1 z 10
Jeśli wybieramy się do Węgier, to musimy mieć przy sobie?
Quiz: Dopasuj walutę do kraju
Wystawa Garden of Lights w Szczecinie
Nasi Partnerzy polecają